Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 21 грудня 2017 Останнє оновлення: Четвер, 21 грудня 2017 Опубліковано: Четвер, 21 грудня 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

19 грудня 2017 року вся країна святкувала День cвятого Миколая. Свято, що із самого дитинства асоціюється, практично в кожного з нас, із радістю, подарунками та початком новорічних свят.

В цей день, на привокзальній площі Поділська, відбулось урочисте відкриття головної ялинки міста. На святі були присутні перший заступник міського голови Тетяна Понепалюк, заступник міського голови Анатолій Корчовий, секретар міської ради Галина Волошина, радник міського голови Марія Мазур, представники виконкому, а також ті, заради кого і проводився цей захід – маленькі мешканці міста разом із батьками.

Тетяна Понепалюк привітала всіх присутніх із Днем cвятого Миколая, а також із наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Побажала, щоб цей святковий вечір приніс в кожен дім тепло, затишок, радість і щоб в кожного виповнились його заповітні мрії.

Далі, під гучні оплески дітей та дорослих, Дід Мороз та Снігуронька запалили яскраві гірлянди на головній ялинці Подільська, що ознаменувало початок новорічних свят.

DSC04882

DSC04883

DSC04893

DSC04895

DSC04900

DSC04903

Перегляди: 242