Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 23 січня 2018 Останнє оновлення: Вівторок, 23 січня 2018 Опубліковано: Вівторок, 23 січня 2018 Автор: Директор Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді П.В. Бондаренко

NR reab 2Театралізована вистава в центрі соціально – психологічної реабілітації 

        Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах.

      Старий Новий рік — це чудове свято,  яке дає нам надію, віру в прекрасне, казкове, коли хочеться вірити в дива, відчувати себе дітьми, мріяти та сподіватися в накрайще майбутнє.

        11.01.2018 року  в центрі соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями для вихованців та їх батьків було проведено театралізовану виставу до старого Нового року.

          Виставу підготували спеціалісти центру спільно з мешканцями міського соціального гуртожитку, які також приймали активну участь у дійстві.

        Діти підготували вірші, колядки, танок, брали участь у різноманітних конкурсах. Батьки проявили ініціативу та придбали новорічні костюми для проведення свята. Перший заступник міського голови Понепалюк Т.С. привітала всіх присутніх зі святами та висловила щиру подяку колективу центру. Від міського голови вихованцям центру були вручені солодкі подарунки .

      Мешканці гуртожитку підготували подарунки та вручили дітям. Всі присутні отримали задоволення та чудовий настрій від проведеного свята.

                        Директор                                                      П.В.Бондаренко

NR reab 2

Перегляди: 261