Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 26 січня 2018 Останнє оновлення: П'ятниця, 26 січня 2018 Опубліковано: П'ятниця, 26 січня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

24 січня 2017 року відбулась перша в цьому році сесія Подільської міської ради VІІ скликання.

На засіданні були присутні 24 з 34 депутатів, що дозволило прийняти всі запропоновані рішення.

З шістьма проектами рішень перед депутатами виступила виконуюча обов’язки першого заступника міського голови Марія Мазур. Перший проект «Про хід виконання програми «Освіта Подільська» за 2017 рік» був ретельно розглянутий на профільних депутатських комісіях напередодні сесії. Вироблені на комісії ініціативи депутатів були внесені для затвердження  присутнім народним обранцям. Також були представлені проекти, що стосувались внесення змін, доповнень та оновлення міських програм, положень відділів та статутів комунальних підприємств.

Наступною, з проектами, що вносили зміни до міського бюджету на 2018 рік, а також торкались інших фінансових аспектів життя міста, перед присутніми виступила заступник міського голови - начальник фінансового управління Олена Музичук. .

Наступні одинадцять проектів рішень представив заступник міського голови Анатолій Корчовий. Запропоновані проекти стосувались комунальної сфери життя міста.

Також Анатолій Васильович Корчовий поінформував присутніх про хід ліквідації наслідків циклону, що нещодавно пройшов через Одеську область. Заступник міського голови відзвітував про екстрені заходи, що були прийняті для забезпечення функціонування міста. Також він розповів про роботу з прибирання снігу, про складні ситуації, що виникають в даному процесі та про шляхи виходу з них.

Міський голова Анатолій Іванов, в свою чергу, виказав слова подяки працівникам КО «Подільськводоканал» за оперативну та якісну роботу з ліквідації прориву каналізаційної труби, а також всім структурам та організаціям, які активно допомагали ліквідувати цю аварійну ситуацію.

Також мер міста зауважив, що кожен підприємець зобов’язаний проводити очистку від снігу території, що прилягає до його торгівельних об’єктів, а також заздалегідь готувати посипальні матеріали. Анатолій Іванов заявив, що після проведення перевірок, всі підприємці, які не дотримуються діючих норм, будуть оштрафовані у встановленому законом порядку.

 

20180124 103846

Перегляди: 415