Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 06 лютого 2018 Останнє оновлення: Вівторок, 06 лютого 2018 Опубліковано: Вівторок, 06 лютого 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

Селекторна нарада Одеської облдержадміністрації

05 лютого 2018 року, під головуванням першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Терещука О.Д., відбулась селекторна нарада з представниками РДА, об'єднаних територіальних громад і органів місцевого самоврядування міст обласного значення. У нараді, в режимі відео-конференції, взяли участь: заступник міського голови Анатолій Корчовий, керівник центру надання адміністративних послуг Єлізавета Фоміна, начальник реєстраційного відділу Наталія Крутцева, заступник начальника управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Дзвоненко, а також працівники виконавчого комітету міської ради.

Перший пункт наради був присвячений розбору проблемних моментів у роботі регіонального оперативного штабу, які виникли під час ліквідації наслідків негоди на території Одеської області. Доповідав директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергій Готко.

Наступним розглядалось питанням про надання адміністративних послуг об’єктами державної реєстрації, що в обов’язковому порядку набули повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Представляв дану інформацію заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області Юрій Чердинцев.

Також всі присутні на нараді були ознайомлені із основними нюансами та цілями Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Перегляди: 321