Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 20 лютого 2018 Останнє оновлення: Четвер, 22 лютого 2018 Опубліковано: Вівторок, 20 лютого 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

15 лютого 2018 року міський голова Анатолій Іванов, разом із т.в.о. першого заступника міського голови Марією Мазур та секретарем міської ради Галиною Волошиною, прийняв участь в урочистому відкритті відремонтованого та оновленого хірургічного відділення Подільської міської лікарні.

Головний лікар даного медичного закладу Олександр Жуковський подякував міській владі за допомогу в ремонті відділення. Також він відзначив професіоналізм та відповідальне відношення до своїх обов’язків з боку головного підрядника Василія Шепітка та начальника управління комунального господарства Олександра Плахотного, які практично кожен день відвідували лікарню та контролювали хід ремонтних робіт. Не залишились без уваги і працівники Подільської лікарні, які також робили посильний внесок і допомагали оновити хірургічне відділення.

Міський голова, під час свого виступу перед присутніми, відзначив, що за останній час було проведено чимало робіт по оновленню Подільської лікарні і вони будуть продовжуватись й надалі. Вже було проведено заміну вікон та дверей, закуплено медичний інвентар, а також забезпечено опалення лікарні альтернативними видами палева, що дає змогу заощаджувати кошти. І такі роботи будуть продовжуватись й надалі. Мер міста підкреслив, що успіхи міської лікарні та професіоналізм її працівників приваблюють все більше жителів не тільки нашого, а і сусідніх районів.

Анатолій Павлович Іванов привітав працівників лікарні із закінченням ремонтних робіт в хірургічному відділенні і побажав їм успіхів, наснаги та гарного настрою кожен день.

20180215 143744

20180215 141320

DSC05212

DSC05213

DSC05214

DSC05215

 

Перегляди: 328