Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 02 березня 2018 Останнє оновлення: Субота, 03 березня 2018 Опубліковано: П'ятниця, 02 березня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

27 лютого 2018 року під головуванням мера Анатолія Павловича Іванова відбулося чергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради.

Першим питанням, яке розглядалося на засіданні, був розгляд проекту «Про стан виконавської дисципліни та роботи зі зверненнями громадян у виконавчих органах міської ради за 2017 рік». Начальник відділу діловодства та контролю Надія Назаренко і начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Ярослав Захаров надали докладний звіт про якість розгляду звернень громадян, виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації, виконання функціональних завдань відділів та управлінь міської ради відповідно до затверджених положень, планів роботи виконкому та виконавчих структур. Велика увага була приділена виконавчий дисципліні, строкам та якості наданих заявникам відповідей.  Додатково, з основного питання, доповідали начальник управлінь та відділів, які мають найбільшу кількість звернень від громадян.

Також на засіданні виконкому розглядалися проекти рішень від управління архітектури; управління комунального господарства та будівництва; відділу - служби у справах дітей; соц. захисту; управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради, а також фінансового управління.

Всі проекти рішень були уважно вивчені і прийняті.

DSC05362

 

 

DSC05364

 

 

DSC05366

 

 

DSC05368

 

DSC05373

 

DSC05376

 

DSC05379

 

DSC05384

 

DSC05386

 

 

Перегляди: 248