Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 02 березня 2018 Останнє оновлення: Субота, 03 березня 2018 Опубліковано: П'ятниця, 02 березня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

28 лютого 2018 року відбулася 32 сесія Подільської міської ради.

На засіданні були присутні 28 з 34 депутатів, що дозволило прийняти всі запропоновані рішення, яких всього було 24.

На початку сесії депутати проголосували за запропоновані доповнення до порядку денного та обговорили деякі питання із соціально-економічної сфери життя міста. В результаті запропоновані ініціативи не були прийняті. Після завершення обговорення даних питань почався розгляд проектів.

Перші шість проектів рішень, що стосувалися міського бюджету та податків, а також інформації про здійснення державної регуляторної політики виконавчим комітетом Подільської міської ради у 2017 році, представила заступник міського голови - начальник фінансового управління - Олена Музичук.

Проекти програм «Профілактики та протидії злочинності в місті Подільськ, Одеської області «Безпечне місто» на 2018-2020 роки», «Шефської Допомоги військовим частинам Збройних Сил України та підрозділам Державної прикордонної служби України, які розташовані на території м. Подільська Одеської області на 2018 - 2020 роки», «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також осіб та молоді з їх числа на 2018-2021 роки» та доповнень до інших соціальних програм, представила т.в.о. першого заступника міського голови Марія Мазур.

Наступним, з десятьма проектами рішень, перед депутатами виступив заступник міського голови Анатолій Корчовий, який запропонував для голосування проекти з комунальних та земельних питань, а також затвердження програми благоустрою, ремонту та утримання об'єктів комунальної власності та санітарного оздоровлення територій м. Подільська на 2017 рік. Окрім того були представлені і програми, що регулюють питання  приватизації об'єктів комунальної власності і затверджують заходи щодо забезпечення обороноздатності військових формувань територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у місті Подільську.

З інформацією про забезпечення Подільським ВП ГУНП в Одеській області законності та правопорядку, додержання прав і свободи громадян за 2017 рік виступив начальник Подільського ВП ГУНП в Одеській області  Микола Піщанський.

Інформацію про роботу виконавчого комітету Подільської міської ради у міжсесійний період 2017 рокудепутатам представила начальник управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради Олена Чуприна.

DSC05405

 

DSC05409

 

DSC05415

 

DSC05421

 

DSC05423

Перегляди: 273