Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 03 квітня 2018 Останнє оновлення: Вівторок, 03 квітня 2018 Опубліковано: Вівторок, 03 квітня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

29 березня 2018 року, під головуванням мера Подільська Анатолія Іванова, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради.

На березневому засіданні виконкому основними питаннями були: інформація «Про роботу відділу-служби  у справах дітей та Подільського ВП ГУНП України в Одеській області щодо профілактики правопорушень серед дітей» та «Про позашкільну та виховну роботу в закладах освіти м. Подільська».

З першого питання доповідали: начальник служби у справах дітей Володимир Самборський, начальник Подільського ВП ГУНП Микола Піщанський і начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталія Добрянська. Вони докладно розповіла про специфіку роботи з профілактики правопорушень серед дітей, про заходи, що були проведені та про виявлені проблеми.

З другого питання доповідали:  начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталія Добрянська, директор Центру дитячої та юнацької творчості Тетяна Ткач, заступник директора з виховної роботи НВК «Ліцею» Тетяна Фокіна, представник молодіжного активу і представники спорту. Кожен з запрошених докладно доповів про свою частину роботи. Наприклад начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту доповіла про навчально-виховну роботу, що проводиться в шкільних та позашкільних закладах міста загалом. Заступник директора НВК «Ліцею» з виховної роботи детально розповіла про унікальну систему виховання, що була розроблена та діє в даному навчальному закладі. Ця система дозволяє виявляти та розвивати в учнях творчі здібності, лідерські якості, зростати в культурному і науковому плані.

Виконуюча обов’язки першого заступника міського голови Марія Мазур, підводячи підсумки роботи з даного питання, зазначила, що був проведений великий обсяг роботи з молоддю нашого міста. Кожна із структур, на яку покладена частина виконання даного питання, відпрацювала своє завдання на високому рівні. Про це свідчать досягнення вихованців наших спортивних секцій, учасників олімпіад та гуртківців закладів позашкільної освіти.

Міський голова зазначив, що обсяги роботи дійсно великі і ці показники потрібно не тільки підтримувати на високому рівні, а ще й підвищувати, тим самим покращуючи ті послуги, які надаються нашим юним подільчанам.

Також на засіданні виконкому розглядалися проекти рішень від управління архітектури та містобудування, управління комунального господарства та будівництва, відділу - служби у справах дітей, управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради і фінансового управління.

Всі проекти рішень були уважно вивчені і прийняті.

DSC05624

DSC05626

DSC05627

DSC05628

DSC05632

DSC05634

DSC05637

DSC05638

DSC05641DSC05642

 

DSC05649

DSC05651

Перегляди: 241