Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 04 квітня 2018 Останнє оновлення: Середа, 04 квітня 2018 Опубліковано: Середа, 04 квітня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

02 квітня 2018 року в Центрі соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями відбулась зустріч керівництва міста з батьками вихованців центру.

В зустрічі прийняли участь тимчасово виконуюча обов’язки першого заступника міського голови Марія Мазур, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кушнір, начальник відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Реньгач та завідувач Центру соціально – психологічної реабілітації Наталія Шалашна.

На початку зустрічі завідувач Центру соціально – психологічної реабілітації ознайомила батьків тим, на що витрачались виділені кошти та в якому розмірі. Також Наталія Шалашна подякувала батькам за плідну співпрацю та порозуміння. Вона зазначила, що робота закладу направлена не лише на допомогу вихованцям в оволодінні повсякденними навичками, а ще й у розвитку творчих здібностей.

Під час даної зустрічі батьки активно задавали свої запитання, надавали пропозиції та отримували відповіді від присутніх керівників управлінь та відділів.  Під час бесіди розглядались питання харчування, перевезення дітей, культурних та святкових заходів на базі центру.

     Кожна пропозиція батьків буде уважно вивчена відповідними підрозділами виконавчого комітету міської ради та докладено максимум зусиль для їх задоволення. 

DSC05705

DSC05703

Перегляди: 193