Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 06 квітня 2018 Останнє оновлення: П'ятниця, 06 квітня 2018 Опубліковано: П'ятниця, 06 квітня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

05 квітня 2018 року в актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості відбулись звітно-виборні збори в первинних ветеранських організаціях залізничного вузла станції Подільськ. У зустрічі прийняли участь начальник Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Олена Швець, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кушнір та голова спілки ветеранів Подільська Степан Бацура.

Начальник Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду поінформувала присутніх про хід роботи з осучаснення пенсій, про зміни у коефіцієнтах для розрахунку пенсій, збільшення страхового стажу та багато іншого. Після свого виступу Олена Швець відповіла на запитання учасників зустрічі щодо індексації та нарахування пенсій.

     Начальник управління соціального захисту населення детально розповіла про механізм та порядок нарахування субсидій. Також Наталія Кушнір розповіла про нюанси та складнощі, які можуть виникнути під час цієї роботи, приводячи зрозумілі приклади з практики, та шляхи їх вирішення. Питання, що цікавили гостей заходу, стосувались монетизації пільг на проїзд, нарахування субсидій на опалення та відмінностей між деякими пільгами. На кожне питання була дана чітка та зрозуміла відповідь.

DSC05765

DSC05762

DSC05763

DSC05766

DSC05771

Перегляди: 169