Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 06 квітня 2018 Останнє оновлення: П'ятниця, 06 квітня 2018 Опубліковано: П'ятниця, 06 квітня 2018 Автор: Директор Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді П.В. Бондаренко

    03 квітня 2018 року в місті Подільську фахівцями із соціальної роботи Подільського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно з відділом-службою у справах дітей та Подільським відділом поліції було здійснено профілактичний рейд. Метою заходу було виявлення батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов`язків, не надають дітям належної медичної допомоги, не створюють умов для навчання та виховання дітей, усунення причин та умов даного явища, соціальний захист дітей.

    Для виявлення батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов`язків були відвідані сім`ї, які на даний час знаходяться на обліку сімей, які опинились у складних життєвих обставинах Подільського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

   З вищезазначеними сім`ями проводиться соціальна робота щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов`язків, створення належних санітарно-гігієнічних умов для проживання дітей, створення сприятливого психологічного та емоційного клімату в родинах для виховання та розвитку дітей, вчасного надання медичної допомоги дітям, систематичного відвідування дітьми закладів освіти міста. Також батьків було попереджено про наслідки невиконання порад соціальних працівників, рекомендацій лікарів та притягнення до відповідальності за безвідповідальне батьківство.

    Представник ювенальної превенції Подільського відділу поліції повідомила членів комісії, що 2 сім’ї, з числа відвіданих сімей, буде притягнуто до відповідальності за ст. 184 за безвідповідальне батьківство.

 

Директор                                                                         П.В. Бондаренко

        Начальник відділу – служби у справах дітей              В.П. Самборський

reid profilakt 2

Перегляди: 250