Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 16 квітня 2018 Останнє оновлення: Понеділок, 16 квітня 2018 Опубліковано: Понеділок, 16 квітня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

16 квітня 2018 року під головуванням міського голови Анатолія Іванова відбулась нарада з керівниками комунальних структур міста.

На початку наради міський голова висловив подяку директору Подільського спеціалізованого комунального підприємства «Меморіал сервіс» за якісно проведену роботу з підготовки кладовищ міста до поминальних служб.

Під час проведення наради міський голова акцентував увагу присутніх на питаннях прибирання вулиць міста, а особливо на вивезенні сміття.  Анатолій Павлович Іванов доручив директору КО «Благоустрій» і керівникам управляючих компаній покращити якість послуг, що надаються населенню з вивезення твердих побутових відходів. Мер Подільська зазначив, що незважаючи на можливі аварійні ситуації, санітарний стан міста має підтримуватись на високому рівні.

Наступним розглядалось питання, щодо проведення благоустрою Привокзальної площі міста та нюанси виконання цього завдання. Структури, відповідальні за даний вектор робіт, отримали відповідні доручення.

Також міський голова доручив управлінню комунального господарства розпочати підготовку міста до травневих свят.

     Підводячи підсумки наради, міський голова зазначив, що кожен з працівників комунальних структур міста має максимально якісно виконувати покладені на нього обов’язки, що дасть змогу підтримувати місто в чистоті та порядку.

DSC05927

Перегляди: 196