Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 08 травня 2018 Останнє оновлення: Вівторок, 08 травня 2018 Опубліковано: Вівторок, 08 травня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

07 травня 2018 року, під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Колебошина, відбулась селекторна нарада з представниками РДА, об'єднаних територіальних громад і органів місцевого самоврядування міст обласного значення. У нараді, в режимі відео-конференції, взяли участь: т.в.о. заступника міського голови Марія Мазур, начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталія Добрянська та представниця Подільського професійно-технічного ліцею Ольга Вергелес.

Перший пункт наради був присвячений розгляду співпраці закладів професійно-технічної освіти з органами місцевої влади. Про реалізацію процесу модернізації закладів професійно-технічної освіти розповів директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.

Другим питанням був розгляд нюансів підготовки педагогічних кадрів для навчальних закладів області. Дану інформацію презентувала радник голови обласної державної адміністрації Тетяна Лазарєва.  Вона зазначила, що питання підготовки кваліфікованих спеціалістів стоїть дуже гостро і його вирішенню потрібно приділити максимум уваги.

Також присутні на нараді були поінформовані про необхідність приділення більш пильної уваги процесу правильної підготовки документів, необхідних для фінансування тваринництва.

Наприкінці відео-конференції її учасники були ознайомлені із основними нюансами та цілями запланованого на 2019 рік 1-го регіонального кінофестивалю документальних фільмів та сюжетів.

Перегляди: 165