Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 14 травня 2018 Останнє оновлення: Понеділок, 14 травня 2018 Опубліковано: Понеділок, 14 травня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

14 травня 2018 року в кабінеті міського голови Іванова А.П. відбувся прийом громадян. На прийомі, вже традиційно, були присутні представники комунальних структур  міста, щоб оперативно відреагувати на звернення громадян, або відразу надати необхідні консультації.

Жителями міста, які звернулись на прийомі до мера Подільська, були розкриті різноманітні ситуації та теми. Наприклад, були питання, що стосувались встановлення дитячої площадки, вирішення конфліктної ситуації між сусідами у багатоквартирному будинку, а також питання отримання житла.

      Міський голова уважно вислухав кожного жителя міста, ознайомився з їх проблемними ситуаціями та пропозиціями, після чого доручив відповідним структурам і підрозділам, в рамках їх повноважень, зробити все можливе для допомоги тим, хто звернувся.

DSC06587

 

DSC06588

 

DSC06591

Перегляди: 158