Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 16 травня 2018 Останнє оновлення: Середа, 16 травня 2018 Опубліковано: Середа, 16 травня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

Апаратна нарада в міського голови

16 травня 2018 року відбулась чергова апаратна нарада у міського голови Анатолія Павловича Іванова, на якій були присутні заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради та житлово-комунальних підприємств міста.

Першим, на чому закцентував увагу присутніх міський голова, було прискорення процесу вирішення питання бездомних тварин. У даній проблемі не можна допускати жодних зволікань, тому що кількість цих тварин поступово збільшується, що може з часом створити небезпечну ситуацію для населення міста.

Заступник міського голови Анатолій Корчовий та директор КО "КОМПАНІЯ "ГОРСВЕТ" доповіли про підготовку процесу оновлення опор для освітлення, що розташовані по проспекту Перемоги. Дані конструкції поступово зношуються і на даний час потребують заміни.

Представник КО «Благоустрій» доповів про роботу з вивозу твердих побутових відходів, а також про розробку та оновлення графіку вивезення ТПВ з приватного сектору. Новий графік дозволить підтримувати санітарний стан нашого міста на високому рівні.

Також Анатолій Павлович Іванов доручив відповідним структурам виконкому встановити контакти із власниками будівлі колишнього «Кінотеатру», що розташований по вул. Соборній. Мер міста зауважив, що потрібно звернути увагу власників цього об’єкту на необхідність привести його у належний стан та вигляд.

Начальник управління соціального захисту населення Ірина Коломейчук доповіла про роботу з оформлення субсидій на комунальні послуги для населення та про зміни в законодавстві з цього питання.

     Також обговорювались питання, що стосувались процесу проведення медичної реформи, ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери, ремонт спортивних майданчиків, доріг та багато інших.

Перегляди: 176