Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 04 червня 2018 Останнє оновлення: Понеділок, 04 червня 2018 Опубліковано: Понеділок, 04 червня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

04 червня 2018 року відбулась чергова селекторна нарада з представниками РДА, об'єднаних територіальних громад і органів місцевого самоврядування міст обласного значення, яку проводила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова. У нараді, в режимі відео-конференції, взяли участь: начальник управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради Олена Чуприна та начальник міського архіву Інна Костріцька.

На селекторній нараді розглядались два питання:

-         Про стан дотримання Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» в районних державних адміністраціях, виконкомах міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та трудових архівів Одеської області;

-         Про виконання протокольного доручення селекторної наради облдержадміністрації від 26 березня 2018 року щодо підготовки до туристичного сезону 2018 року та стан виконання програми розвитку туризму та курортів на 2018 рік.

    Під час обговорення зазначених питань, розглядались проблемні нюанси в сфері виконавчої дисципліни, необхідність забезпечення працівників архівів технікою та приміщеннями, а також потреба у посиленні роботи в процесі розробки проектів розвитку туризму.

Перегляди: 217