Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 05 червня 2018 Останнє оновлення: Вівторок, 05 червня 2018 Опубліковано: Вівторок, 05 червня 2018 Автор: Завідувач відділу фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи Мельниченко Г.П.

     Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже, саме в дітях  ми хочемо бачити здійснення мрій та сподівань.

       Найбільш захоплюючим та улюбленішим видом спорту серед дітей є  естафета. Саме естафети виховують любов до фізичної культури та спорту, зміцнюють здоров’я, сприяють вихованню почуття дружби, взаємодопомоги, формуванню згуртованого колективу.

     Саме тому 1 червня 2018 року працівниками Подільського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» була проведена низка цікавих заходів для дітей, в яких прийняло участь близько 200 учасників.

     В першій половині дня в парку Т.Г. Шевченка   працівниками  центру «Спорт для всіх» сумісно з управлінням культури були проведені «Веселі старти» серед дошкільнят та гра-квест «Піратський скарб» серед дітей пришкільних таборів.

     Друга половина дня  для дітей була не менш   захоплюючою. Одночасно на двох спортивних майданчиках, а саме мікрорайонів «Черемушки» та військового містечка о 17.00 розпочалися спортивні баталії серед  бажаючих учасників.

    Перед початком заходу на мікрорайоні «Черемушки» виступили з цікавою програмою вихованці клубу спортивного  бального   танцю «Престиж», які зібрали багато глядачів та вболівальників. Спортивна програма була не менш цікавою та складалась з різноманітних  конкурсів, таких як «Квітка», «Голкове вушко», «Перекочування обруча», «Підтягування машинок» та інших.

    В цей самий час в мікрорайоні військового містечка діти були залучені до конкурсів: «Змійка-тунель», «Передай м’яч», «Біг пінгвінів», турніру з волейболу, які охоче виконували учасники різного віку. 

    Діти весело сприймали всі конкурси і змагання були наповнені позитивом, сміхом та жагою до перемоги.

    Не має більшого щастя аніж  посмішки та радість щасливих дітей. Адже для цього ми всі живемо та працюємо. Жодна дитина по закінченні заходу не залишилася без уваги. Всі учасники конкурсів отримали подарунки від Подільського центру «Спорт для всіх».

Завідувач відділу фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи

Мельниченко Г.П.

IMG 20180601 180907

P6010652

P6010723

P6010739

 

Перегляди: 200