Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 12 червня 2018 Останнє оновлення: Вівторок, 12 червня 2018 Опубліковано: Вівторок, 12 червня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

11 червня 2018 року відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, що проходило у форматі відео-конференції. Участь у даному засіданні прийняв заступник Подільського міського голови Анатолій Корчовий і заступник начальника управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради Юрій Дзвоненко.

На порядку денному було 6 питань. Більше всього уваги було приділено двом з них: «Про утворення та фінансування місцевих команд», а також «Про стан протипожежного захисту об’єктів літнього відпочинку».

Як стало відомо під час проведення наради, в Одеській області діє 62 добровільні пожежні команди, чого недостатньо, щоб забезпечити належний рівень пожежної безпеки. Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов доручив активізувати роботу зі створення місцевих пожежних команд на території 7 районів і 14 ОТГ, які ще не до кінця виконали роботу зі створення добровільних пожежних команд.

Щодо другого питання, заступник голови обласного управління ДСНС Михайло Вовк доповів, що співробітники ДСНС перевірили 32 об'єкти відпочинку в Одеській області, 14 з яких приймають дітей для оздоровлення та відпочинку.

Згідно з результатами перевірок, відповідають всім нормам тільки 10 об'єктів для дітей. Ще в 4 знайшли порушення. Інспектори підготували відповідні акти і направили матеріали до адміністративного суду для повного закриття установ. Так, порушення виявили на території баз відпочинку «Чорноморка» і «Мрія», спеціалізованого санаторію «Затока», а також оздоровчого табору «Молода гвардія». Основне порушення в усіх закладах - відсутність пожежної сигналізації.

Також зазначається, що матеріали з результатами перевірок були розміщені на сайті облуправління ДСНС і батьки можуть з ними ознайомитися перед тим, як направити дітей на відпочинок.

Перегляди: 172