Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 27 червня 2018 Останнє оновлення: Середа, 27 червня 2018 Опубліковано: Середа, 27 червня 2018 Автор: Директор Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.К. Коломейчук

26 червня 2018 року в місті Подільську відповідно до розпорядження міського голови 15.06.2018р. №167 щодо проведення цільової профілактичної операції «Літо-2018» фахівцями із соціальної роботи Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з спеціалістом відділу-служби у справах дітей та сімейною медичною сестрою центру первинної медико-санітарної допомоги було здійснено профілактичний рейд. Метою заходу було виявлення батьків та осіб, що їх замінюють, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, усунення причин та умов даного явища, соціальний захист дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, дотримання належних санітарно-гігієнічних умов для проживання дітей.

Для виявлення батьків та осіб. що їх замінюють, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків були відвідані сім’ї, які на даний час знаходяться на обліку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та сім’ї, в яких виховуються діти під опікою.

На даний час з членами виявлених сімей проводиться соціальна робота щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, попередження насильства в сім’ї, профілактики алкоголізму, цільового використання державних допомог, поліпшення санітарно-гігієнічних умов проживання тощо.

 

Директор                                                                             І.К.Коломейчук

Перегляди: 162