Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 09 липня 2018 Останнє оновлення: Понеділок, 09 липня 2018 Опубліковано: Понеділок, 09 липня 2018 Автор: Директор Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.К. Коломейчук

На таку тему була організована спеціалістами Подільського міськрайонного відділу з питань пробації зустріч з дітьми, які мають конфлікти з законом. Серед запрошених гостей заходу були представники громадського руху «Віра, Надія, Любов» та спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За імпровізованим «круглим столом» піднімалися важливі питання щодо сім’ї та її ролі у вихованні підростаючого покоління.

Сімейна цінність – це те, що відрізняє одну сім’ю від іншої, служить надбанням для нащадків, предметом гордості та поваги до старших поколінь. Сімейні цінності потрібно виховувати саме з раннього віку через розповіді про минуле сім’ї, її історії.

Присутні, згадуючи дитинство, розповідали про традиції, прийняті в їх сім’ях. Ці спогади залишаються в пам’яті людини на все життя, і, вже в майбутньому, створивши свою сім’ю, подорослішалі діти перенесуть у свій будинок традиції, прийняті в батьківському домі, та будуть створювати власні.

Підсумовуючи бесіду, всі погодились, що передача сімейних цінностей, дотримання традицій – це шлях до єднання сім’ї, до її зміцнення і більшої згуртованості. Саме в сім’ї, що складається з людей кількох поколінь, зберігаються народні традиції і створюються нові, а також здійснюється виховання і турбота. 

 

Директор Подільського міського центру

соціальних служб для сім’ї дітей та молоді                                         І. К. Коломейчук

Вик.:

Киріяк Н.П.

(04862)-2-25-52

Перегляди: 109