Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 10 липня 2018 Останнє оновлення: Вівторок, 10 липня 2018 Опубліковано: Вівторок, 10 липня 2018 Автор: Подільський міський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

5-6 липня 2018 року в м.Одеса відбувся семінар на тему „Зміцнення Національної програми протидії ТБ в Україні шляхом співпраці з громадськими організаціями та іншими надавачами соціальних послуг в Україні”.

Метою семінару було зміцнення можливостей громадських організацій і забезпечення ефективної взаємодії з державними та муніципальними структурами в сфері боротьби з розповсюдженням туберкульозу.

Організаторами семінару були:

  1. МФБ „Альянс громадського здоров’я”
  2. МГО „Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я”
  3. Європейська коаліція по боротьбі з ТБ
  4. ДУ „Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”

На семінар були запрошені керівники протитуберкульозних закладів, представників громадських організацій та активістів з числа людей, які перехворіли на туберкульоз також були запрошені представники міських та районних ЦСССДМ.

Прийняла участь у семінарі також фахівець із соціальної роботи Подільського МЦСССДМ Палиту В.П.. На семінарі розглядалися питання, які стосувалися питань співпраці між державними та громадськими організаціями з вказаного питання, надання медичних та соціальних послуг особам з груп високого ризику захворювання на туберкульоз тощо.

Зустріч була плідною та ефективною.

Перегляди: 141