Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 11 липня 2018 Останнє оновлення: Середа, 11 липня 2018 Опубліковано: Середа, 11 липня 2018 Автор: Подільський міський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

10 липня 2018 року в на базі Подільського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді в «Центрі розвитку дітей» було проведено лекцію з елементами тренінгу на тему: «Безпека життєдіяльності». Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров`я. Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації – одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед нами. Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти. Діти виконали вправу «Дозволено – не дозволено», взяли участь у грі «Перша долікарська допомога», «Малювання з застосуванням музикотерапії».

На лекції були присутні діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Захід проводили керівник формування Ткач О.В. та практичний психолог центру Лунгул О.В.

Якщо у Вас або у Вашої дитини виникло бажання приєднатися до нас для вирішення будь-яких питань або просто є бажання почути пораду – звертайтеся до фахівців Подільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Заняття проводяться за адресою: вул. 8 Березня 27, кожен вівторок та четвер, о 13-00 – годині. Будуть обговорюватись теми, корисні для дітей.

Наші послуги безкоштовні та конфіденційні.

Перегляди: 94