Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 07 серпня 2018 Останнє оновлення: Вівторок, 07 серпня 2018 Опубліковано: Вівторок, 07 серпня 2018 Автор: Начальник відділу центру «Спорт для всіх» Мельниченко Г.П.

З 3 по 5 серпня 2018 року в нашому місті Подільським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» був проведений черговий IX Меморіал з шахів ЗМС, міжнародного гросмейстера з шахових композицій Віктора Олександровича Мельниченка.

В цьому році гостями Меморіалу були 4 представника міста Одеси, 1 представник з міста Кодима та 8 найсильніших місцевих шахістів. Всього в заході прийняло участь 13 чоловік.

Меморіал проходив по швейцарській системі в 9 турнірів і вимагав від учасників концентрації своїх зусиль. В перший день змагань було проведено 2 тури. Другій день змагань був більш напруженим. В цей день вимальовувались лідери, і ними стали: Афлатун Мамедов – неодноразовий переможець Меморіалів, Руденков Олександр та Осієвський Сергій – одні з сильніших шахістів нашого міста.

Вирішальним став третій день змагань, який проходів саме 5 серпня в день народження Віктора Мельниченка. В цей день і стали відомі переможці змагань: перше місце з 9 очками із 9 можливих посів представник нашого міста Руденков Олександр, який зіграв 9 турів без жодної поразки. Друге місце із 6,5 очками зайняв представник з міста Одеси Усатенко Анатолій. І третє місце із 6 очками виборов для себе також представник нашого міста Осієвський Сергій.

Потрібно додати, що 4 та 5 місце також у подільчан Мамедова Афлатуна таЛобанова Сергія.

Варто зазначити що турнір, як завжди, проходив в дружній атмосфері, але був наповнений духом суперництва і ні один з учасників не збирався поступатись жодним очком. Та все ж таки нікому, крім переможця, не вдалось уникнути поразки.

Шахове свято закінчилось нагородженням переможців кубками, медалями та грамотами центру «Спорт для всіх» та Голови шахової Федерації м. Одеси Гончаренка Олексія Олексійовича.

Начальник відділу центру «Спорт для всіх» Мельниченко Г.П.