Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 31 серпня 2018 Останнє оновлення: П'ятниця, 31 серпня 2018 Опубліковано: П'ятниця, 31 серпня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

30 серпня 2018 року під головуванням мера Анатолія Павловича Іванова відбулось чергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради.

Основними питаннями, що розглядались на засіданні, були: «Про підготовку закладів освіти міста до нового 2018-2019 навчального року» і «Про стан соціально -економічного розвитку міста за І півріччя 2018 року».

По першому питанню доповідала начальник відділу позашкільної освіти, фізичної культури та спорту УОСМС Алла Кір’як, яка детально поінформувала членів виконкому про всі аспекти процесу підготовки закладів освіти. Наприклад, присутніх було проінформовано про всі ремонтні роботи що були проведені в школах і садках. Окрім того, начальник відділу розповіла про заходи щодо забезпечення дітей харчуванням, а також позашкільним дозвіллям.

Міський голова, заслухавши доповідь від управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, від себе та від імені депутатського корпусу подякував колективам шкіл та особливо батькам, за посильну допомогу і увагу до потреб дітей під час підготовки закладів освіти до нового навчального року.

Також з даного питання надавали інформацію та виступали із словами подяки запрошені директора шкіл, представники депутатського корпусу та директор ЦДТ.

По другому питанню із доповіддю виступила начальник управління економічного розвитку Алла Омельчук. Вона розповіла членам виконавчого комітету про статистичні дані щодо рівня соціально-економічного розвитку міста. В наданій інформації містились дані про підприємницьку діяльність, інвестиційний стан, рівень безробіття та багато іншого.

На засіданні виконкому також розглядались проекти рішень від управління комунального господарства та будівництва; відділу - служби у справах дітей; управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради і фінансового управління.

Всі проекти рішень були уважно вивчені, обговорені і прийняті.

DSC08792

DSC08794

DSC08796

DSC08802

DSC08804

DSC08807

DSC08813

 

DSC08816

Перегляди: 157