Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 06 вересня 2018 Останнє оновлення: Четвер, 06 вересня 2018 Опубліковано: Четвер, 06 вересня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

05 вересня 2018 року відбулась чергова апаратна нарада у міського голови Анатолія Павловича Іванова, на якій були присутні заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради та житлово-комунальних підприємств міста.

Першим, на чому закцентував увагу присутніх міський голова, був початок роботи комунальних структур міста з підготовки до майбутнього опалювального сезону. Кожен з представників організацій прозвітував з даного питання.

Також мер міста висловив подяку начальнику управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталії Добрянській за роботу з підготовки закладів освіти до 2018-2019 навчальних років. Анатолій Іванов зазначив, що зроблено було багато: заміна вікон, ремонти шкіл, забезпечення першокласників партами, закупка мультимедійної техніки та іншого обладнання.

Велику увагу, під час апаратної наради, було приділено санітарному стану міста. Міський голова доручив комунальним структурам звернути особливу увагу на стан контейнерів для збору твердих побутових відходів, прилеглих територій, боротьбі з несанкціонованим сміттєзвалищам на околицях міста. Не обійшло увагою місткого голови і питання амброзії. Мер Подільська доручив відповідальним особам прийняти всі можливі заходи для прискорення боротьби із зазначеним бур’яном.

Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Наталія Кушнір доповіла про роботу з оформлення субсидій на комунальні послуги для населення та про зміни в законодавстві з цього питання.

Директор комунальної організації «Спорт для всіх» прозвітував про хід благоустрою спортивного майданчика в мікрорайоні Черемушки, а також про плани щодо аналогічної роботи в мікрорайоні «Північний».

Окрім того, міський голова заслухав інформацію про роботу управляючих компаній, управління архітектури, містобудування та земельних відносин, а також інших структурних підрозділів виконавчого комітету Подільської міської ради. Кожен з присутніх отримав робочі доручення та необхідні настанови від мера міста.

 

Перегляди: 111