Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 10 вересня 2018 Останнє оновлення: Понеділок, 10 вересня 2018 Опубліковано: Понеділок, 10 вересня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

10 вересня 2018 року в Подільську відбулось засідання у форматі круглого столу на тему: «Раннє втручання, як воно є. Шляхи реалізації та практичні кроки щодо реалізації впровадження системи надання послуг раннього втручання в місті Подільськ», що був організований Департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Подільської міської ради.

Раннє втручання – це система комплексної допомоги родині з дитиною раннього та дошкільного віку (0-4 роки) з порушеннями здоров’я та розвитку, яка передбачає абілітаційну та реабілітаційну роботу, спрямовану на розвиток дитини та нормалізацію життя родини.

Метою заходу було впровадження послуги раннього втручання в нашому місті та інформування структурних підрозділів Подільської міської ради щодо впровадження і реалізація пілотного проекту.

В засіданні прийняли участь: Кривоногова О.В. – кандилат психологічних наук, доцент кафедри психології Одеського національного медичного університету, керівник Центру раннього втручання (м. Одеса); Мазур М.В. – радник міського голови; Кушнір Н.В. - директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я.

Учасники засідання, що проходило у форматі круглого столу, обговорювали систему раннього втручання, механізм її реалізації, а також визначали сфери співробітництва в даному питанні.

За підсумками проведення круглого столу Департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я планується розробка та затвердження Плану з реалізації пілотного проекту «Створення системи надання послуг раннього втручання» для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя в місті Подільську.

DSC09139

DSC09141

Перегляди: 168