Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 24 вересня 2018 Останнє оновлення: Понеділок, 24 вересня 2018 Опубліковано: Понеділок, 24 вересня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

13 серпня 2018 року, під головуванням першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Світлани Шаталової, відбулась селекторна нарада з представниками РДА, об'єднаних територіальних громад і органів місцевого самоврядування міст обласного значення. У нараді, в режимі відео-конференції, взяли участь: перший заступник міського голови Тетяна Агєєва та начальник відділу позашкільної освіти, фізичної культури та спорту УОСМС Алла Кір’як.

На селекторній нараді розглядались такі питання:

1. Проблемні питання розвитку фізичної культури та спорту в Одеській області.

2. Про підготовку педагогічних кадрів для навчальних закладів Одеської області (протокольне доручення селекторної наради облдержадміністрації від 7 травня 2018 року №16-ОН).

Під час розгляду першого питання розглядались проблеми, що є в представників районних органів влади, під час виконання робіт з розвитку фізичної культур  та спорту на місцях. Здебільшого це нестача викладачів в спортивних школах, а також складнощі, що виникають під час передачі комплексів з районної власності до власності ОТГ.

При розгляді другого питання порядку денного директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації зазначив, що по області існує 597 вакансій викладачів. Він закликав органи влади більш тісно співпрацювати з вищими навчальними закладами, які готують вчителів, щоб на наступний рік максимально повно забезпечити заклади освіти викладачами.

 Кожен з представників міст та районів отримав вичерпну інформацію з вищезазначених питань.

Перегляди: 218