Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 25 вересня 2018 Останнє оновлення: Вівторок, 25 вересня 2018 Опубліковано: Вівторок, 25 вересня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

25 вересня 2018 року відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, що проходило у форматі відео-конференції. Участь у даному засіданні прийняла перший заступник Подільського міського голови Тетяна Агєєва, заступник начальника управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради Юрій Дзвоненко та представники Подільського ДСНС.

Дане засідання стало частиною навчань, що проводяться на території Одеської області. Під час наради розглядались питання ліквідації наслідків можливої негоди. Кожен з представників оперативного штабу звітував про дії, які будуть виконані у випадку надзвичайного погіршення погодних умов на території області.

      Результатом засідання комісії ТЕБ та НС став оформлений проект рішення із першочерговим планом дій на випадок надзвичайної ситуації.

Перегляди: 203