Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 27 вересня 2018 Останнє оновлення: Четвер, 27 вересня 2018 Опубліковано: Четвер, 27 вересня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

Міська влада залучає до Подільська інвесторів

26 вересня 2018 року відбулась 40-ва сесія Подільської міської ради VІІ скликання.

На початку засідання міським головою були оголошені депутатські запити, які надійшли до виконавчого комітету. Міський голова оголосив основний зміст запитів, а також надав депутатам попередні пояснення щодо зазначених в них питань. Депутати уважно заслухали надану інформацію, але жоден з запитів не був підтриманий більшістю присутніх.

Першою, із двома проектами рішень, перед депутатами виступила заступник міського голови - начальник фінансового управління - Олена Музичук, яка запропонувала для голосування проекти, що стосувались фінансової сфери міста, виділення допомоги професійному ліцею, а також придбання технічних засобів для Подільського відділу поліції для покращення роботи в оперативно-розшуковій діяльності.

Наступною перед присутніми депутатами виступила перший заступник міського голови Тетяна Агєєва. Вона представила 2 проектів рішень, що стосувались соціально-гуманітарної сфери міста.

14 проектів представив заступник міського голови Анатолій Корчовий. Найцікавіші проекти, що розглядались на сесії, стосувались заснування товариства з обмеженою відповідальністю «Подільська СЕС» (Сонячна електростанція), а також створення індустріального парку «Подільськ». Перший з даних проектів, після заснування товариства, дозволить розмістити в промисловій зоні міста сонячну електростанцію, а участь в даному товаристві міського комунального підприємства в розмірі 5% від частки статутного капіталу, принесе до міського бюджету додаткові кошти. Окрім того, Подільськ отримає робочі місця та відрахування за оренду землі, на якій буде розташована електростанція.

Другим із зазначених проектів стало будівництво індустріального парку в промисловій зоні Подільська. Цим проектом планується створити технічну базу, на якій інвестори зможуть звести свої очисні підприємства, або об’єкти легкої промисловості. Реалізація даної роботи дозволить також створити додаткові робочі місця і підвищити надходження до міського бюджету.

Всі запропоновані проекти були прийняті і тому роботу депутатського корпусу на 40-ій сесії Подільської міської ради можна вважати плідною і конструктивною.

 

DSC09220

 

DSC09223

 

 

DSC09227

Перегляди: 225