Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 02 жовтня 2018 Останнє оновлення: Вівторок, 02 жовтня 2018 Опубліковано: Вівторок, 02 жовтня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, а в Україна це ще й День ветерана.

Ветеран – це не тільки учасник бойових дій, а ще й людина, яка пропрацювала на благо своєї країни або міста і відала цій роботі десятки років свого життя. Це люди, які мають за плечами великий життєвий досвід, мудрість та знання.

З нагоди Дня ветерана 01 жовтня 2018 року директор Центру надання соціальних послуг «Родина» Алла Перепелиця, разом із Тетяною Білик – завідувачем відділення обслуговування вдома, відвідала сивочолих жителів міста, що отримують на дому послуги від її соціальної установи. Алла Анатоліївна, від імені міського голови та виконавчих органів ради, привітала ветеранів зі святом, побажала їм здоров’я, довгих років життя, тепла та затишку в домівках, турботи та поваги від оточуючих, а також вручила їм святкові подарунки.

Не можна оминути увагою і ті добрі слова, що лунали у відповідь від вдячних ветеранів. Кожен з них був дуже радий та дякував за ту увагу, що їм приділяється практично кожен день, а не тільки на святкові дати.

DSC09361

DSC09367

DSC09368

 

DSC09377

Перегляди: 127