Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 10 жовтня 2018 Останнє оновлення: Середа, 10 жовтня 2018 Опубліковано: Середа, 10 жовтня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

10 жовтня 2018 року відбулась чергова апаратна нарада у міського голови Анатолія Павловича Іванова, на якій були присутні заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради та житлово-комунальних підприємств міста.

Основною темою апаратної наради була підготовка міста то початку опалювального сезону. Кожен з представників комунальних та соціальних установ прозвітував про хід виконаних робіт.

Окрім того міського голову цікавило, як проходить процес підписання декларацій, на основі яких в закладах охорони здоров’я, в майбутньому, будуть надаватись медичні послуги. Доповідала з даного питання головний лікар ЦПМСД Світлана Дворачук.

Директор центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» В’ячеслав Конюхов доповів про хід благоустрою спортивних майданчиків міста та про заплановані роботи з встановлення тренажерів по мікрорайонах.

     Також обговорювались питання, що стосувались процесу контролю торгівлі на вулиці Мельниченка, штрафування порушників правил торгівлі, нарахування і виплат субсидій, пенсійного забезпечення населення, та багато інших.

 

20181010 100058

Перегляди: 134