Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 11 жовтня 2018 Останнє оновлення: Четвер, 11 жовтня 2018 Опубліковано: Четвер, 11 жовтня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

11 серпня 2018 року Подільський міський голова Анатолій Іванов прийняв участь в селекторній нараді Одеської облдержадміністрації, що проходила в режимі відео-конференції. Разом із мером міста в нараді прийняли участь: начальник управління комунального господарства та будівництва Олександр Плахотний і головний інженер КВЕП «Подільськтеплокоммуненерго» Олександр Мемей.

На селекторній нараді обговорювались наступні питання:

1. Про стан готовності об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

2. Інформація щодо результатів проведених заходів на об’єктах теплопостачання з початку підготовки до опалювального періоду 2018-2019 років.

3. Про стан готовності АТ «Одесаобленерго» до роботи у надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути під час проходження опалювального сезону 2018-2019 років.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності облдержадміністрації Антон Шалигайло проінформував учасників наради про результати вищезазначеної підготовки. Згідно із наданою інформацією Одеська область практично повністю готова до початку опалювального сезону. Хоча, в деяких районах та містах ще є невеликі складнощі, їх керівництво обіцяє вирішити проблемні моменти у найближчий час.

При обговоренні інформації, щодо результатів інспектування підприємств, які надають населенню послуги з опалення, було зазначено, що лише 10 з 26 обласних постачальників тепла отримали акти підтвердження готовності до надання послуг. Одним з тих, хто отримав даний документ, став КВЕП «Подільськтеплокоммуненерго». Всім іншим було надано рекомендацію пришвидшити роботу з отримання акту відповідності.

Подільський міський голова Анатолій Іванов звернув увагу директора Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності облдержадміністрації на питанні скорого запуску в нашому місті котельної на альтернативному палеві. Під час даної розмови обговорювались останні організаційні моменти, після вирішення яких планується здійснити запуск котельної, що стане однією з найбільших в Україні. Антон Шалигайло зазначив, що процесом реалізації Подільської ініціативи цікавиться не лише департамент ЖКГ, але й особисто губернатор Одеської області Максим Степанов.

Кожен з представників міст та районів, під час наради, отримав вичерпну інформацію щодо кожного з розглянутих питань, а також відповідні завдання і доручення.

Перегляди: 148