Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 19 жовтня 2018 Останнє оновлення: П'ятниця, 19 жовтня 2018 Опубліковано: П'ятниця, 19 жовтня 2018 Автор: Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я

     18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

             19  жовтня  2018 року о 9.00 годині в м.Подільськ  відповідно до розпорядження міського голови №275 від 09.10.2018 року «Про проведення та затвердження плану заходів з метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в м. Подільськ»  та п.1  Плану затвердженого зазначеним розпорядженням відбудеться вулична акція «Торгівля людьми – як цьому запобігти!». Основною метою акції – роз’яснення громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, з особливим акцентом на трудову експлуатацію, розповсюдження інформаційних буклетів. Існує чимало різноманітних видів експлуатації та торгівлі людьми:

- трудова експлуатація;

- торгівля органами;

- сексуальна експлуатація;

- втягнення у злочинну діяльність;

- примусове жебрацтво.

             Організатором зазначеної акції виступив Департамент соціальної, сімейної політики  та охорони здоров'я Подільської міської ради. Залучені до акції були спеціалісти служби у справах дітей Подільської міської ради, фахівці Подільського міського центру соціальних служб дітей та молоді.

              В результаті проведеної акції доведено до громадян, що проблема торгівлі людьми актуальна для України, особливо в цей нелегкий для держави час. Ця проблема стосується не лише жертв сучасного рабства, але і кожного громадянина, який може потрапити в тенета кримінальних осіб чи організацій. Це також питання підтримки й реабілітації жертв торгівлі людьми та ефективної співпраці всіх державних та неурядових організацій з метою подолання цього негативного явища.

DSC09811

DSC09812

DSC09815

DSC09816

DSC09817

 

DSC09818

Перегляди: 232