Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 05 листопада 2018 Останнє оновлення: Понеділок, 05 листопада 2018 Опубліковано: Понеділок, 05 листопада 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

05 листопада 2018 року, під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Колебошина С.В., відбулась селекторна нарада з представниками РДА, об'єднаних територіальних громад і органів місцевого самоврядування міст обласного значення. У нараді, в режимі відео-конференції, взяли участь: заступник міського голови Анатолій Корчовий та начальник служби у справах дітей Володимир Самборський.

Першим розглядалось питання про використання у 2018 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла, приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа. Доповідала з даної теми виконуюча обов’язки начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Тетяна Гриневич. Під час роботи з зазначеного питання була оголошена інформація щодо забезпечення дітей-сиріт та осіб з їх числа житлом, а також були заслухані доповіді від тих адміністрацій, в яких виникли проблеми з реалізації запланованих заходів.

Друге питання стосувалось результатів ліквідації на території регіону амброзії полинолистої.  Була заслухана інформація про проведені заходи по області та загальну ситуацію в сфері боротьби з цим небезпечним для здоров’я бур’яном.

Додатково обговорювалась проблеми деяких районів при роботі із електронним реєстром хворих, а також питання зменшення надходжень  з податків, що спостерігається практично в усіх адміністративних одиницях Одеської області.

        Кожен з представників міст, районів та ОТГ отримав вичерпну інформацію щодо кожного з розглянутих питань.

 

Перегляди: 160