Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 15 листопада 2018 Останнє оновлення: Четвер, 15 листопада 2018 Опубліковано: Четвер, 15 листопада 2018 Автор: Військовий комісар Подільського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник С.О.ПАЛАТНІКОВ

       17 листопада 2018 року наше місто проводжатиме в останню путь гарну людину, доброго сина, чоловіка, батька, відповідального військовослужбовця та справжнього патріота ТРОЯНОВСЬКОГО ВІТАЛІЯ ЮРІЙОВИЧА.

       Віталійнародився 16 грудня 1981 року. У 2001 році закінчив Котовське медичне училище та здобув кваліфікацію фельдшера. У 2011 році закінчив Одеський державний університет внутрішніх справ.

      З 2003 року по 2015 рік проходив службу в органах внутрішніх справ. Потім працював інспектором безпеки лінійної частини на філії «ПМН» ПАТ Укртранснафта» НПС «Степова», звідки у травні 2017 року пішов на військову службу за контрактом. Віталій Юрійович служив на посаді санітарного інструктора військової частини А 1536, був прикомандирований до військової частини А 0666, яка на даний час виконує завдання по захисту нашої держави на Сході України.

       За період служби Віталій зарекомендував себе як відповідальний, ініціативний, наполегливий військовослужбовець. Крім того, він був доброзичливою, щирою, чесною, порядною людиною.

       Пам`ять про ТРОЯНОВСЬКОГО ВІТАЛІЯ ЮРІЙОВИЧА – справжнього патріота та героя України, – назавжди залишиться у наших серцях. Ми низько схиляємо голови і висловлюємо щирі співчуття його рідним і близьким.

         Похорон відбудеться за адресою: вул. Кутузова,14а 17.11.2018 року.

 

Військовий комісар

Подільського об’єднаного військового комісаріату

підполковник                                                                     С.О.ПАЛАТНІКОВ

Перегляди: 257