Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 28 листопада 2018 Останнє оновлення: Середа, 28 листопада 2018 Опубліковано: Середа, 28 листопада 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

27 листопада 2018 року в актовій залі Подільської міської ради відбулась зустріч працівників місцевого самоврядування із членами Ради квартальних та старшими багатоквартирних будинків.

Під час заходу перед присутніми виступив заступник міського голови Анатолій Корчовий. Він поінформував присутніх про реалізацію «Програми благоустрою міста» за 2018 рік.

Окрім того, відповідальні особи поінформували представників громадськості про роботу інспекторів адміністративного нагляду за санітарним станом міста та про результати конкурсу на кращий, у санітарному плані, квартал Подільська. Після завершення всіх виступів учасники зустрічі отримали змогу задати питання представникам поліції, закладів охорони здоров’я, а також представникам комунальних та соціальних структур міста.

DSC00112

DSC00116

DSC00118

Перегляди: 128