Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 29 листопада 2018 Останнє оновлення: Четвер, 29 листопада 2018 Опубліковано: Четвер, 29 листопада 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

28 листопада 2018 року відбулась 42-а сесія Подільської міської ради VІІ скликання, в якій прийняли участь 27 з 34 депутатів.

11 проектів рішень представив заступник міського голови Анатолій Корчовий. Найцікавіші з них стосувались залучення інвестицій до Подільська. Так одним з рішень затверджувався проект інвестиційного договору на проведення робіт з будівництва сміттєпереробного заводу. Даний завод, у випадку його будівництва, буде працювати на японській технології плазмової переробки твердих побутових відходів. В результаті, під час спалення сміття, практично не відбувається викидів шкідливих речовин в атмосферу, на відміну від звичайних технологій, що використовуються більшістю заводів. При переробці сміття буде виділятись електроенергія, яка по «зеленому тарифу» буде постачатись в єдину енергетичну систему держави. Фінансові витрати по зведенню даного промислового об’єкта повністю бере на себе інвестор.

Також Анатолій Корчовий запропонував 2 проекти, що стосувались відкриття на території міста Сонячної електростанції. Дані інвестиційні проекти дозволять створити додаткові робочі місця, а також принесуть значні кошти до міського бюджету.

 З двомапроектами рішень перед депутатами виступила перший заступник міського голови Тетяна Агєєва. Представлені проекти рішень стосувались соціально-гуманітарної сфери міста.

Два проекти представила заступник міського голови - начальник фінансового управління - Олена Музичук. Запропоновані проекти рішень вносили зміни до бюджету міста та корегували час роботи Центру надання адміністративних послуг міста.

 З проектом рішення «Про внесення змін до персонального складу постійних комісій міської ради, обрання голови постійної комісії Подільської міської ради» перед депутатами виступила секретар міської ради Галина Волошина. 

        Всі запропоновані проекти були прийняті і тому роботу депутатського корпусу на 42-ій сесії Подільської міської ради можна вважати плідною і конструктивною.

Перегляди: 140