Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 03 грудня 2018 Останнє оновлення: Понеділок, 03 грудня 2018 Опубліковано: Понеділок, 03 грудня 2018 Автор: Заступник голови міської комісії, Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Н.В. Кушнір

30.11.2018 року о 10:00 годині відбулося 11-те засідання міської комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати.

Були присутні представники виконавчих органів ради, управління пенсійного фонду України Одеської області, фінансового управління, Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я, Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області, Подільського міськрайонного центру зайнятості Одеської області.

По першому питанню порядку денного слухали звіт щодо проведеної інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань дотримання вимог трудового законодавства, легалізації зайнятості населення та рейдів на території ринків м.Подільськ, які проводились спільно з Подільським відділом поліції.

За результатами спільної роботи:

-          охоплено 131 особу (з початку роз’яснювальної роботи охоплено 746 суб’єктів господарювання, з них протягом листопада 2018 року 30 осіб зареєструвалися приватними підприємцями після проведення роз’яснювальної роботи);

-          складено 7 протоколів за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення - порушення порядку провадження господарської діяльності.

Комісією було вирішено продовжувати спільні рейди на території ринків м.Подільськ з представниками поліції.

По другому питанню порядку денного слухали інформацію щодо результатів направленого листа до ГУ Держпраці в Одеській області з метою ініціювання проведення інспекційних відвідувань 3-х підприємств, на одне з яких було складено акт, припис та винесено рішення про накладення штрафу у розмірі 930,8 тис.грн. за порушення трудового законодавства, в тому числі за приховування фактичних трудових відносин договорами цивільно-правового характеру.

Представником пенсійного фонду було наголошено на необхідності заслуховування суб’єктів господарювання, у яких основний вид діяльності - виробництво харчових продуктів, у зв’язку з тим, що середня заробітна плата однієї застрахованої особи по цій галузі складає 3436,61 грн. – по області даний показник 8852,65 грн..

Комісією було вирішено запросити на наступне засідання керівників суб’єктів господарювання, у яких прослідковується систематичність укладання договорів ЦПХ та керівників суб’єктів господарювання, у яких основний вид діяльності - виробництво харчових продуктів для співбесід.

 

Заступник голови міської комісії,

Директор Департаменту соціальної,

сімейної політики та охорони здоров’я                                          Н.В. Кушнір

DSC001521

Перегляди: 116