Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 06 грудня 2018 Останнє оновлення: Четвер, 06 грудня 2018 Опубліковано: Четвер, 06 грудня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

03 грудня 2018 року, під головуванням заступника голови Одеської облдержадміністрації Сергія Колебошина, відбулась селекторна нарада з представниками РДА, об'єднаних територіальних громад і органів місцевого самоврядування міст обласного значення. У нараді, яка проходила в режимі відео-конференції, взяли участь представники виконавчого комітету міської ради, на чолі з т.в.о. міського голови Тетяною Агєєвою.

На селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації розглядались наступні питання:

-         Про використання у 2018 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла, приміщень для розвитку сімейних на інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа;

-         Про забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту в зимовий період 2018-2019 років;

-         Про стан здійснення на території Одеської області телевізійного мовлення.

       Під час розгляду зазначених питань, була оголошена інформація про стан роботи в кожній з відповідних сфер та роздані доручення і рекомендації щодо покращення якості їх реалізації.

Перегляди: 103