Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 06 грудня 2018 Останнє оновлення: Четвер, 06 грудня 2018 Опубліковано: Четвер, 06 грудня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

05 грудня 2018 року в актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся урочистий концерт до Дня Збройних сил України.

З привітаннями та побажаннями до присутніх звернувся заступник міського голови Анатолій Корчовий. Він зазначив, що 6 грудня наша країна вшановує сміливих і сильних людей, які з честю та гідністю виконують службовий обов’язок. І саме на тих, хто обрав для себе професію військового покладена священна місія захищати мир та спокій Батьківщини. Від імені міського голови Анатолія Павловича Іванова, Подільської міської ради, виконавчого комітету і від усієї громади міста Анатолій Корчовий побажав військовослужбовцям і їх родинам міцного здоров’я, щастя, добра та злагоди. Щоб щира любов до України, славетні подвиги пращурів і народна повага, надихали захисників у благородній справі служіння рідному народу.

Після свого виступу, заступник міського голови передав присутньому командиру військової частини «Пам’ятний адрес» та святковий подарунок від міської влади.

     Після оголошення військовослужбовців, які отримали почесні грамоти та чергові військові звання, розпочався святковий концерт.

DSC00167

DSC00168

DSC00171

DSC00175

DSC00178

DSC00180

DSC00181

 

 

 

Перегляди: 116