Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 19 грудня 2018 Останнє оновлення: Середа, 19 грудня 2018 Опубліковано: Середа, 19 грудня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

17 грудня відбулось засідання профільної депутатської комісії з питань бюджету на якій члени комісії розглянули 8 запропонованих проектів рішень. Під час розгляду проекту «Про бюджет м. Подільська на 2019 рік» заступник міського голови – начальник фінансового управління Олена Музичук доповіла депутатам про розмір прогнозованих надходжень та заплановані статті розподілу бюджету. Також були розглянути рішення щодо внесення змін до бюджету 2018 року та прийняття трансфертів від Куяльницької ОТГ за обслуговування її жителів в міській лікарні. Окрім того, депутати продовжили обговорення перспективних планів розвитку території Подільська на 2019-2021 роки, яке запропонувала начальник управління економічного розвитку Алла Омельчук. 

Депутати уважно вивчали кожен запропонований документ, а також задавали виконавцям уточнюючі питання, на які отримали вичерпні відповіді.

18 грудня, під головуванням секретаря міської ради Галини Волошиної, пройшла загальна депутатська комісія, на яку запрошуються депутати з кожної профільної групи для спільного розгляду всіх проектів рішень, що пропонуються для прийняття на сесії. Робота депутатів під час даного засідання також була плідною і конструктивною.

DSC00361

DSC00364

 

DSC00379

 

 

Перегляди: 167