Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Міськрайонний центр зайнятості Створено: Середа, 13 березня 2019 Останнє оновлення: Середа, 13 березня 2019 Опубліковано: Середа, 13 березня 2019 Автор: Рак М.

Як проголосувати не за місцем реєстрації проживання

         Відвідувачі Подільського міськрайонного центру зайнятості мають можливість отримати не лише послуги з пошуку роботи, а й правову допомогу завдяки роботіПодільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
            Так, 13 березня, під час семінару фахівець центру пані Наталія Заблоцька надала інформацію, щодо кроків які потрібно зробити, щоб проголосувати на виборах Президента України 31 березня 2019 року не за місцем реєстрації проживання у випадку коли хтось лікується в іншій місцевості, хтось перебуває у відрядженні, на навчанні або відпочиває на курортах України та у інших випадках, коли виборець перебуває не за своєю звичайною адресою.

            Крім того, Наталія розповіла про реалізацію програмного ресурсу"Особистий кабінет виборця" на сайті Державного реєстру виборців, де в розділі "Перевірка включення" кожна особа зможе перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

Після закінчення семінару фахівці Центру надання БВПД надавали всім бажаючим індивідуальні правові консультації.

            Така співпраця центру зайнятості та центра надання правової допомоги допомагає багатьом мешканцям міста та району  у вирішені нагальної проблеми виконання свого конституційного обов’язку.

Виконавець:

Начальник відділу

Рак М.

Т. (04862)2-30-26

20190313 090832

P90313-090144

SDC12465

SDC12467

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 81