Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Міськрайонний центр зайнятості Створено: П'ятниця, 11 вересня 2020 Останнє оновлення: П'ятниця, 11 вересня 2020 Опубліковано: П'ятниця, 11 вересня 2020 Автор: Міськрайонний центр зайнятості

1574230768 1574163269 dsc00751Перша робота: як не помилитися і успешно стартанути.

 

Ще три місяці тому ви сиділи в аудиторії університету, два місяці тому - ви щасливий володар диплома про вищу освіту, місяць тому - ви вивчаєте вакансії за фахом і, нарешті, тиждень тому вас запрошують на співбесіду, яку ви успішно проходите. Завтра - ваш перший в житті робочий день.

Експерти провайдера комплексних HR-рішень HeadHunter Україна підготували 10 основних правил для новачків, які не тільки допоможуть адаптуватися на роботі, але і спростять життя при подальшому побудові кар'єри.

1. Запам'ятайте: вам ніхто нічого не винен. В університеті вас вчили, можливо, давали поблажки і допомагали. Робота - то місце, де ви заробляєте гроші, і результатів чекають вже від вас. У кращому випадку вас чекає нетривале стажування, після чого - вільне плавання. Як би жорстоко це не звучало, але претенденти на ваше місце знайдуться, тому в ваших інтересах якомога швидше завоювати собі місце під сонцем.

2. Ваш час - обмежений. Одна справа бути помічником керівника компанії в 20 років, і зовсім інша - в 30. Пробуйте, пробивайтеся, рухайтеся. Якщо від поточного місця роботи більше взяти нічого - не бійтеся його міняти, в сучасному світі - це норма.
3. Відсутність досвіду - не порок і не привід займатися нудною і безперспективною роботою. Пам'ятайте про обмежений час, намагайтеся, дерзайте, нахабно.
4. У вас є вибір. Не чіпляйтеся за те місце, де не складаються стосунки з колегами або з начальством.
5. Працюйте з тими, у кого можна вчитися. Запитуйте, просіть поради або допомоги і, головне, - намагайтеся досягти свого ідеалу.
6. Не вчіться на своїх помилках, вчіться на чужих. Якщо щось не спрацювало у колеги, навряд чи спрацює у вас. Досвід не обов'язково купується за допомогою набивання шишок.
7. Не купуйтеся на порожні обіцянки. Обчислити недобросовісних роботодавців, які хочуть нажитися на вчорашніх студентів, легко: вони не поспішають зараховувати до штату, вельми туманно описують службові обов'язки і не називають чітко рівень зарплати і тривалість випробувального терміну.


8. Не бійтеся «кузень кадрів» - компаній, що вважають за краще брати на роботу «зелених» студентів і вирощувати кадри «під себе». Найчастіше роботи там багато, грошей мало, вільного часу ще менше. Однак замість вам дістанеться величезний досвід як безпосередньо в професії, так і в вибудовуванні відносин з колегами.

9. Це не назавжди. Не вбивайте себе в голову, що професія вибирається один раз і на все життя, тому потрібно тягнути свою лямку на нецікавій роботі щодня з 9 по 18. Зовсім ні, нове життя можна почати і в 30, і в 40 років. Перевчитися не соромно і ніколи не пізно - було б бажання. А раніше набутий досвід зайвим в будь-якому випадку не буде.
10. Втрата роботи - не кінець світу. По-перше, від помилок ніхто не застрахований (як і від самодурів-начальників), по-друге, зачинивши старі двері, можна відкрити нові. Тому дерзайте і нічого не бійтеся!
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
Перегляди: 42