Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Міськрайонний центр зайнятості Створено: Вівторок, 22 вересня 2020 Останнє оновлення: Вівторок, 22 вересня 2020 Опубліковано: Вівторок, 22 вересня 2020 Автор: Нач. відділу Рекрутингу Ольга Гузенко

97d517695102a199bb145ad692a62650Легалізація ринку праці – спільна відповідальність!

Фахівцями Подільського міськрайонного центру зайнятості спільно з інспектором Держпраці продовжуються інформаційні відвідування роботодавців з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо недопущення використання праці без оформлення трудових відносин. Оформлення трудових відносин потрібне, насамперед, працівникам. В майбутньому виплата заробітної плати в «конвертах», позбавляє працівників соціального захисту, належного розміру пенсійних виплат та можливості виплати субсидій.

Запрошуємо всіх роботодавців Подільського району до співпраці. При офіційному оформленні трудових відносин роботодавці можуть отримати послуги, які допомагають заощаджувати, економічно стимулюють до збереження вже існуючих та створення нових робочих місць, це компенсація витрат на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітного за направленням служби зайнятості. За більш детальною інформацією звертайтесь до Подільського МРЦЗ, м.Подільськ, вул.Соборна,239, каб.13 або за телефоном (04862)20263.

До уваги роботодавців!

За дорученням Прем’єр-міністра України з 1 вересня 2020 року Держпрацею будуть проводитись інспекційні заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

Виконавець:

Нач. відділу

Рекрутингу

Ольга Гузенко

Т. 2-02-63

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
Перегляди: 23