Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Категорія: Міськрайонний центр зайнятості Створено: Середа, 07 жовтня 2020 Останнє оновлення: Середа, 07 жовтня 2020 Опубліковано: Середа, 07 жовтня 2020 Автор: Міськрайонний центр зайнятості

unnamed 1 1Чому відмовляють після співбесіди з роботодавцем?

Вже тривалий час ви намагаєтесь знайти роботу і навіть отримуєте запрошення на співбесіди, проте після зустрічей, як то кажуть, – ні чутки ні вістки? Ми запитали у роботодавців, чому вони можуть відмовити кандидату, навіть якщо за основними критеріями він підходить. Перевірте, чи не можна вам дорікнути чимось з наведеного нижче списку від експертів grc.ua.

1. Кандидат занадто часто змінює місця роботи

   Стабільність – ознака майстерності. А от її відсутність – привід для HR-спеціаліста задуматись, чи надовго ви затримаєтесь у компанії цього разу або так само звільнитесь через короткий термін. Зокрема, 80% респондентів заявили, що часта зміна роботи кандидатом може змусити їх відмовити, навіть якщо пошукач підходить за іншими параметрами.

     Який термін роботи на одному місці вважається нормальним? Все залежить від досвіду та рівня посади.

2. Недоречний зовнішній вигляд

     Звичайно, що суровий дрес-код на робочому місці зараз сприймається дещо архаїчно. І таку вимогу до співробітників висувають роботодавці тільки певних галузей. Проте неохайність і недоречний стиль одягу можуть спровокувати відмову у працевлаштуванні абсолютної більшості роботодавців (57). В ідеалі треба перед зустріччю ознайомитись із заведеними в компанії правилами щодо зовнішнього вигляду та одягнутись відповідно до них.

3. Запізнення на співбесіду

Погано орієнтуєтеся на місцевості, відчуваєте складнощі зі знаходженням потрібної дороги і не дуже добре розраховуєте час? Цього не пробачить третина роботодавців. 34% опитаних заявили про те, що запізнення – вагома причина відмовити кандидату. Певно, тому що воно свідчить про погану самоорганізацію кандидата та не зовсім серйозне ставлення. Отож потурбуйтесь про те, щоб прийти вчасно.

4. Невпевнена поведінка

Майже чверть (23%) роботодавців зізнались, що не хотіли б мати справу з кандидатами, які занадто нервуються на співбесіді, поводяться нерішуче та невпевнено. Можливо, причина в тому, що така поведінка – привід задуматись, чи є правдою все написане в резюме. А може, навички самопрезентації та переконання дуже важливі для виконання пропонованої роботи.

5. Необізнаність щодо компанії-роботодавця

Перед зустріччю з потенційним працедавцем бажано провести невелике дослідження: поцікавитись, чим займається компанія, скільки їй років та які основні принципи її корпоративної політики. Це, звичайно, необов'язково, проте бажано. А кожен десятий роботодавець (10%) навіть може відмовити у розгляді вашої кандидатури, якщо ви не володієте такою інформацією

До того ж ця інформація дозволить вам не тільки краще визначитись, чи підходить вам потенційний роботодавець, але й допоможе відповісти на найпоширеніше запитання: «Чому ви хочете працювати в нашій компанії?».

А ще…

Окрім зазначених вище причин, HR-спеціалісти можуть відмовити тому, що ваші цінності не збігаються з цінностями компанії, ви справляєте враження токсичної особи, проявляєте агресію або нахабність.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
Перегляди: 53