Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Міськрайонний центр зайнятості Створено: Четвер, 07 грудня 2017 Останнє оновлення: Четвер, 07 грудня 2017 Опубліковано: Четвер, 07 грудня 2017 Автор: Фахівець Подільського МРЦЗ Устичук Л.А.

      326424 1З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, 06 грудня  у Подільському міськрайонному центрі зайнятості проведено  інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення спільно з представником Подільського Прикордонного загону,  старшим офіцером відділу Лавріненко Сергієм. В заході взяли участь 30 осіб, які перебувають на обліку.

      На початку семінару фахівець з профорієнтації Наталія М. у своєму виступі охарактеризувала стан ринку праці міста та району, поінформувала про послуги, що надає державна служба зайнятості. та представила присутнім Сергія Лавріненко.

     Сергій Лавриненко  розповів учасникам семінару про  Державну прикордонну службу України, поінформував про мету самої служби - здійснення прикордонного контролю та охорони державного кордону. Реалізація цього завдання покладена на підрозділи прикордонної служби та загони морської охорони. Офіцер ознайомив присутніх зїї структурними підрозділами, запропонував присутнім широкий спектр військових спеціальностей, стабільне грошове, продовольче та речове забезпечення, змінний графік несення служби, пільги і  соціальний захист військовослужбовця та членам його родини визначений законодавством України, підкреслив можливість проходження навчання на бюджетній основі в Національній академії Держприкордонслужби України ім. Б. Хмельницького. Сергій Л. відповів на численні запитання безробітних, та

для детального обговорення можливостей майбутнього працевлаштування надав контактну інформацію і запросив відвідати військову частину.

Виконавець:

Фахівець Подільського МРЦЗ

Устичук Л.А.

Т. 2-02-65

20171206 092437

20171206 094256

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 129