Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Міськрайонний центр зайнятості Створено: Середа, 11 липня 2018 Останнє оновлення: Середа, 11 липня 2018 Опубліковано: Середа, 11 липня 2018 Автор: Перший заступник начальника управління Л.О. Поповська

Кому підвищено  пенсію з 1 липня        

 

        Статтею 7 Закону України  « Про Державний бюджет України на 2018 рік» визначено розміри прожиткового мінімуму як для основних соціальних і демографічних груп населення, так і в розрахунку на одну особу на місяць.

      Із 1 липня поточного року розмір прожиткового мінімуму змінюється , що є підставою для зміни розміру пенсійної  виплати та надбавок, які визначають виходячи з прожиткового мінімуму.

      У зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з  1 липня збільшено розмір мінімальної пенсійної виплати з 1373 до 1435 грн.

     Зокрема, підвищення стосуватиметься тих пенсіонерів, які досягли пенсійного віку, але не мають повного страхового стажу (чоловіки - 35 років, жінки  - 30 років, а для осіб, яким призначено пенсію до 01.10.2011 року 25 і 20 років строхового стажу відповідно), і розмір їхньої пенсії з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, окрім пенсії за особливі заслуги перед Україною, не досягли 1435,00 грн.

      Варто нагадати, що пенсіонерам з інвалідністю та пенсіонерам, страховий стаж яких становить у чоловіків – 35 років, у жінок – 30 років (для осіб, яким пенсію призначено до 01.10.2011 року 25 і 20 років строхового стажу відповідно), мінімальну пенсію з 1 жовтня 2017 року встановлено в розмірі 1452 грн (1373 грн – прожитковий мінімум для осіб, що втратили працездатність, збільшений на 79 грн), тому цей перерахунок їх не стосуватиметься. 

       Також підвищена пенсія донорів.

    Статтею  13  Закону України «Про донорство крові та ії компонентів» передбачено, що почесні донори  України мають право на отримання надбавки до пенсії в розмірі 10%  від затвердженого  прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць. Отже, зважаючи на те, що розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць збільшується з 1700 до 1777 грн, відповідно буде збільшено розмір надбавки донорам із 170 грн до 177,70 грн.

     Зріс також максимальний розмір пенсії, бо він також залежить  від розміру прожиткового мнімуму. Законодавчо визначено, що максимальний розмір пенсії з урахуваннням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством,  пенсії за особливі заслуги перед Україною ( окрім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати  10 прожиткових мінімумів для осіб, що втратили працездатність. Відповідно, максимальний розмір пенсії збільшився з 13 730,00 грн. до 14 350,00 грн.

Перший заступник                                                                                            Л.О. Поповська

начальника  управління

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 70