Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Міськрайонний центр зайнятості Створено: Четвер, 18 жовтня 2018 Останнє оновлення: Четвер, 18 жовтня 2018 Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 Автор: Журавльова В.

Подільський МРЦЗ взяв участь в «Марафоні ярмарок вакансій» який проводиться на Одещині в теплому і яскравому жовтні. 17 жовтня понад 40 осіб безробітних та тих, хто шукає роботу відвідали ярмарок вакансій , яка відбулася в приміщені центру зайнятості. 90 вакансії для шукаючих роботу запропонували 17 підприємств міста та району, серед яких ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ( запропонував 7 вакансій на державну службу), ВП СЛУЖБИ ЛОКОМОТИВНОГО ГОСПОДАРСТВА «ЛОКОМОТИВНЕ ДЕПО ПОДІЛЬСЬК» РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ «ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» (20 вакансій за робочими професіями), Подільський об’єднаний військовий комісаріат (військові частини) (надав 30 вакансій для військової служби за контрактом), КВЕП «ПОДІЛЬСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (прийшов на ярмарок з 10 вакансіями за професією машиніст (кочегар) котельної), ПАТ «УКРПОШТА ОДЕСЬКА ДИРЕКЦІЯ ЦЕНТР ПОШТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ №7 (запропонувала 4 вакансії), ПП «КУРІНЬ-2, ВП СВГ «ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ВАГОННЕ ДЕПО ПОДІЛЬСЬК РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ «ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ», ВП СЛУЖБИ КОЛІЇ «ПОДІЛЬСЬКА ДИСТАНЦІЯ КОЛІЇ» РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ «ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» і т.ін. Метою цього масового заходу є надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць на підприємствах міста, району та регіону в цілому, зацікавленості роботодавців можливістю підбору необхідних їм працівників, а головне - сприяння прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає

Під час ярмарку вакансій претенденти на робочі місця мали змогу ознайомитися з потребами сучасного ринку праці взагалі та ринку праці міста та району, з роботодавцями, з діяльністю підприємств та актуальними вакансіями, соціальними послугами, які надає державна служба зайнятості. Корисною для відвідувачів стала консультація фахівців служби зайнятості з питань активного пошуку роботи. Всі одержували вичерпні відповіді на свої запитання.

Виконавець:

начальник відділу

Журавльова В.

Т. 2-02-65

 

DSCN2359

 

DSCN2367

 

DSCN2372

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 93