Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Звіти депутатів Створено: П'ятниця, 08 лютого 2019 Останнє оновлення: П'ятниця, 08 лютого 2019 Опубліковано: П'ятниця, 08 лютого 2019 Автор: Секретар Подільської міської ради Волошина Г.І.

Звіт секретаря Подільської міської ради VІІ скликання

Волошиної Галини Іванівни по виконанню власних повноважень

за 2018 рік.                            

           Шановні подільчани!

Звітуючи про роботу у 2018 році, я хочу подякувати всім, хто разом з міською владою сумлінно працював над вирішенням поставлених завдань – це в першу чергу, депутати міської ради, голови постійних депутатських комісій і представники громадськості, які продемонстрували активну і дієву позицію у вирішенні питань життєзабезпечення міста Подільськ.

Подільська міська рада VII скликання розпочала свою роботу в листопаді 2015 року. Міська рада сформована таким чином, що у її складі є представники галузі освіти, закладів охорони здоров’я, чимало депутатів працюють на підприємствах різних форм власності, в органах місцевого самоврядування, а також займаються підприємницькою діяльністю, це свідчить про те , що рада досить збалансована.

До Подільської міської ради обрані депутати, які представляють 7 політичних партій: Блок Петра Порошенка «Солідарність», Радикальна Партія Олега Ляшка, Народна Партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Опозиційний блок», Українське об’єднання патріотів - «УКРОП», Партія «Відродження», Партія «Наш край».

У складі міської ради,   враховуючи пропозиції керівників осередків політичних партій , були створені за партійним принципом та діють дві фракції: фракція політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» , фракція політичної партії «Опозиційний блок».

Також діють депутатські групи: ”Наше місто”, та “Рідне місто”.

В грудні 2018 року оголосила про своє створення депутатська група “Рівні можливості”. У числі 34 депутатів міської ради - 11 жінок.

Необхідно відмітити, що жодного разу за ці роки у нас не було конфліктів чи протистоянь через політичні переконання.          

Основною формою роботи міської ради є проведення пленарних засідань сесій та засідань постійних комісій. У період наших повноважень, ми провели 43 сесії Подільської міської ради, де було розглянуто 625 питань та прийняті відповідні рішення ,що стосуються життєдіяльності міста за наступними напрямками суспільного значення:

з питань врегулювання земельних відносин;

з питань власності територіальної громади міста;  

з з питань бюджету та фінансів;  

з питань комунального господарства;

з питань охорони здоров’я, освіти, соціального захисту;

інші питання.

                                                            

Одним з головних напрямків роботи секретаря міської ради є організація діяльності міської ради. Перш за все ,підготовка та проведення сесій.

Протягом минулого 2018 року, у відповідності до моїх посадових обов’язків, було організовано і проведено 12 сесій Подільсьської міської ради, на яких було розглянуто та прийнято 220 рішень.

Депутати Подільської міської ради активно працювали в постійних депутатських комісіях, яких, за галузевим принципом, сформовано шість. А саме:

1) мандатна комісія з питань депутатської діяльності та етики;

2) комісія з питань бюджету ;

3) комісія по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин;

4) комісія з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти;

5) з питань економіки, підприємництва, транспорту, звʼязку та торгівлі;

6) комісія з питань законності та правопорядку.

Підготовка та розгляд питань на сесію – це, як завжди, напружена, ділова робота в постійних комісіях, депутатських групах. Проекти рішень, які виносяться на сесіі, ґрунтовно готуються і приймаються в результаті ділових дискусій, детального аналізу, обговорень.

Засідання комісій відбувається відповідно до графіка, або скликаються у разі необхідності. Графіки роботи постійних депутатських комісій запропоновані та затверджені рішеннями самих комісій з урахуванням пропозицій управлінь, відділів виконавчого комітету міської ради та представників громади міста для забезпечення оперативнішого та детальнішого опрацювання питань, що входять до компетенції кожної комісії та затверджені рішенням міської ради.

Протягом 2018 року проведено 55 засідань профільних комісій, у тому числі 12 спільних засідань постійних комісій, на яких розглядалися поекти рішень. Подільська міська рада завжди зважала на їхні пропозиції і 98 відсотків рішень прийняті з урахуванням позицій постійних депутатських комісій.

Найбільша кількість рішень, що розглядалися на сесіях – земельні питання, архітектури, питання фінансового характеру, житлово-комунальні питання , питання розвитку економіки, соціального захисту жителів нашого міста.

Сесії були організовані та проведені у відповідності до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламенту Подільської міської ради. Прийняті на сесіях рішення та документи упорядковані належним чином .

З метою забезпечення відкритості та прозорості міської ради, виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» на офіційному сайті Подільської міської ради знаходяться усі рішення міської ради.

За 20 днів до пленарного засідання, на сайті міської ради офіційно оприлюднювалися проекти рішень, оголошення стосовно дати, часу та місця проведення засідань сесії, розпорядження міського голови стосовно скликання сесії. Таким чином, члени громади міста мали змогу ознайомитися з проектами рішень, Програм, Положень, регуляторних актів та надати свої пропозиції чи зауваження.

Після їх прийняття на сесії, рішення розміщуються на інтернет-сторінці міської ради, а окремі -опубліковуються в засобах масової інформації (за потребою). Також , у визначенні чинним законодавством терміни, оприлюднюються результати поіменного голосування депутатів міської ради.

Після кожної сесії забезпечено своєчасне доведення рішень міської ради до виконавців, голів постійних комісій, також копії рішень надаються фізичним та юридичним особам, згідно звернень. За виконанням рішень здійснюється постійний контроль.
На сесіях міської ради розглядалися депутатські запити та звернення, з яких приймалися відповідні рішення.

Важливим напрямком у роботі міської ради є прийняття міських програм. На сесіях розглядалися питання про хід виконання Програм, прийнятих міською радою сьомого скликання, всі програми були виконані та профінансовані в повному обсязі. програми дають можливість розробити заходи для вирішення економічних, соціальних, житлово-комунальних та інших проблем, прогнозувати роботу на майбутнє.

Протягом 2018 року депутатським корпусом було внесено 19 змін та доповнень до  діючих міських програм та затверджено 22 нові.

Як цього і вимагає Регламент, за звітний період усі засідання сесій Подільської міської ради та постійних депутатських комісій проводилися відкрито. Гласність засідань сесій забезпечувалася шляхом надання можливості проведення у залі фото, відео, звукозапису,   а також через роботу ТК “Подільське ефірне телебачення”), висвітлення матеріалів роботи Ради у місцевих засобах масової інформації, в тому числі, електронних та друкованих. Телекомпанія “ Подільське телебачення”також підготувала та оприлюднила понад 70 сюжетів.

Робота депутатів у виборчих округах.

Особливу увагу депутати міської ради приділяють зустрічам з громадянами. Забезпечено особистий прийом виборців депутатами міської ради згідно затвердженого графіка. Кожний з депутатів має графік та визначене місце для прийому, інформація про це оприлюднена на офіційному сайті Подільської міської ради, поряд з іншою інформацією (персональні дані, телефон, електронна адреса). Такі ж відомості розміщені на стенді в приміщенні виконавчого комітету міської ради. Протягом року до депутатів міської ради звернулося чимало громадян міста. Постійно проводилася робота щодо вирішення проблемних питань подільчан.

За результатами зустрічей, депутати подавали звернення до виконавчих органів міської ради. Цілий ряд потреб громади були задоволені у 2018 році, на 2019 рік заплановані заходи щодо позитивного реагування на інші звернення. При цьому ці питання знаходяться на постійному контролі з боку міського голови та депутатського корпусу.

Протягом року здійснювався облік активності депутатського корпусу міської ради, проводився аналіз відвідувань депутатами засідань постійних комісій та сесій.
Заплановані питання Плану роботи міської ради на 2018 рік в основному виконано.

Діяльність секретаря міської ради регламентується частиною 2 статті 42, статтею 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Подільської міської ради Одеської області VII скликання.

Будучи на посаді секретаря, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та функціональних обов’язків відповідаю за:
- організацію підготовки сесій міської ради, питань, що вносяться на розгляд ради;

- оприлюднення проектів та рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до   публічної інформації», своєчасне доведення рішень міської ради до виконавців і населення;

- підготовку на розгляд міської ради питань щодо Регламенту ради;

- координацію діяльності постійних та інших комісій міської ради, надання їм доручень,     сприяння організації виконання їх рекомендацій;

- сприяння депутатам міської ради у здійсненні їх повноважень;

- організацію навчання депутатів міської ради;

- вирішення за дорученням міського голови інших питань, що повʼязані з діяльністю ради та ії органів.

У період моїх повноважень, до мене надійшло 96 звернень від мешканців міста.

У 2018 році, відповідно до графіку прийому виборців (кожна середа місяця), мною було проведено 49 особистих прийомів, на яких прийнято 55 громадян.   Провела 2 виїзних прийоми на на територіальному виборчому окрузі.

Крім особистих прийомів за визначеним графіком, я, як секретар міської ради, спілкуюся з громадянами на зборах, мітингах, різних заходах тощо, внаслідок чого отримую звернення в усній формі, на які обов’язково реагую.

Найчастіше мешканці міста звертались до мене з питань соціального захисту , роботи житлово- комунального господарства , земельних відносин тощо.

Спільно з депутатами та представниками громадських організацій приймала участь у виїздах до заявників, тому що для мене найважливіше- знайти порозуміння з людьми, які до мене звертаються.                        

     Яодночасно виконую повноваження депутата 21-го територіального виборчого округу міста Подільськ. Вважаю, що робота депутата на окрузі - це повсякденна, щогодинна робота, адже в багатьох випадках тільки депутат може донести до влади найбільш гострі проблеми округу та домагатися їх вирішення.В силу своїх можливостей, я намагалася вирішувати проблемні питання виборців.   Згідно мого клопотання, відбулося облаштування дитячого майданчика в мікрорайоні  вулиці Західна, встановлено лавку на кінцевій зупинці автобусів по вул. Подільській,через Координаційну раду була надана матеріальна допомога з місцевого бюджету 5 малозабезпеченим та хворим особам.

   У своїй роботі керуюся Конституцією України, Законами України і що ,не менш важливо, людською взаємоповагою.

Хочу всіх запевнити, що і надалі в своїй діяльності, спільно з депутатами Подільської міської ради, буду активно приділяти увагу найскладнішим проблемам сьогодення, втілювати в життя поставлені переді мною завдання, прислухатися до побажань кожного мешканця міста та прикладу всіх зусиль до їх вирішення.

Дякую за увагу!

Перегляди: 487