Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Звіти депутатів Створено: Середа, 15 січня 2020 Останнє оновлення: Середа, 15 січня 2020 Опубліковано: Середа, 15 січня 2020 Автор: Секретар Подільської міської ради Волошина Г.І.

Звітсекретаря Подільської міської  ради  VІІ скликання

Волошиної Галини Іванівни по виконанню власних повноважень

за 2019 рік. 

                                              Шановні подільчани!

Аналізуючи підсумки роботи міської ради в звітному 2019 році щодо реалізації намічених планів і програм, доручень виборців, членів міської громади, можу з впевненістю констатувати, що нашій команді вдалося зробити чимало добрих справ, у вирішенні яких  активну участь брали  більшість депутатів.

Важливо відзначити, що для депутатів міської ради головним у роботі є - стабільність, реальні кроки з подальшим вирішенням проблемних питань міста, злагодженість та безперебійна робота у сфері забезпечення життєдіяльності міської громади.

Звітуючи про роботу у 2019 році,  хочу подякувати всім, хто разом з міською владою сумлінно працював над вирішенням поставлених завдань – це в першу чергу, депутати міської ради, голови постійних депутатських комісій  і представники громадськості, які продемонстрували активну і дієву позицію у вирішенні питань життєзабезпечення міста Подільськ.

Подільська міська рада VII скликання розпочала свою роботу в листопаді 2015 року. Міська рада  сформована таким чином, що у її складі є  представники галузі освіти,  закладів охорони здоров’я, чимало депутатів  працюють на підприємствах різних форм власності, в органах місцевого самоврядування, а також займаються підприємницькою діяльностю,це свідчить про те  , що рада досить збалансована.                                                                                                                                                           До  Подільської міської ради  обрані  депутати, які представляють 7 політичних партій: Блок Петра Порошенка «Солідарність», Радикальна Партія Олега Ляшка, Народна Партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»,  «Опозиційний блок»,  Українське об’єднання патріотів - «УКРОП», Партія «Відродження», Партія «Наш край». 

У складі міської ради,   враховуючи пропозиції  керівників осередків політичних партій , були створені за партійним принципом та  діють дві  фракції: фракція політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» , фракція політичної партії «Опозиційний блок».

 Також діють депутатські групи: ”Наше місто”, та “Рідне місто”. 

В грудні 2018 року оголосила про своє створення депутатська група “Рівні можливості”.  У числі 34 депутатів міської ради - 11 жінок.

Необхідно відмітити, що жодного разу за ці роки у нас не було конфліктів чи протистоянь через політичні переконання.

Основною формою роботи міської ради є проведення пленарних засідань сесій та засідань постійних комісій. У період наших повноважень, ми провели 57 сесій Подільської міської ради, де було розглянуто 804 питання та прийняті відповідні рішення ,що стосуються життєдіяльності міста за  наступними напрямками суспільного значення:

з питань врегулювання земельних відносин;

з питань власності територіальної громади міста;

з  з питань бюджету та фінансів;

з питань комунального господарства;    тощо                                                         

Одним з головних напрямків роботи секретаря міської ради є організація діяльності міської ради. Перш за все, підготовка та проведення сесій.

Протягом минулого 2019 року, у відповідності до моїх посадових обов’язків, було організовано і проведено 14 сесій Подільсьської міської ради,  на яких було розглянуто  та прийнято 179 рішень.

Відповідно до ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» забезпечується стабільна та продуктивна діяльність  постійних депутатських комісій Подільської міської ради, за напрямками роботи відповідно до їх повноважень. Депутати  міської ради активно працювали в постійних депутатських комісіях, яких, за галузевим принципом,  сформовано  шість.                

А саме:

1) мандатна комісія з питань депутатської діяльності  та етики;

2) комісія з питань  бюджету ;

3) комісія по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин;

4) комісія з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти;

5) з питань економіки, підприємництва, транспорту, звʼязку та торгівлі;

6) комісія з питань законності та правопорядку.

Підготовка та розгляд питань на сесію –  це, як завжди, напружена, ділова робота в постійних  комісіях, депутатських групах. Проекти рішень, які виносяться на сесіі, ґрунтовно готуються і приймаються в результаті ділових дискусій, детального аналізу, обговорень.Практика проведення  засідань постійних депутатських комісій із залученням спеціалістів давали можливість більш грунтовно вивчати питання. Також при потребі проводились виїзні засідання, з метою розгляду питань на місці.           

Засідання комісій відбувається відповідно до графіка, або скликаються у разі необхідності. Графіки роботи постійних депутатських комісій запропоновані та затверджені рішеннями самих комісій з урахуванням пропозицій управлінь, відділів виконавчого комітету міської ради та представників громади міста для забезпечення  оперативнішого та детальнішого опрацювання питань, що входять до компетенції кожної комісії та затверджені рішенням міської ради.

Протягом 2019 року проведено 57 засідань профільних комісій, у тому числі 14 спільних засідань постійних комісій, на яких розглядалися поекти рішень. Подільська міська рада завжди зважала на їхні пропозиції і 98 відсотків рішень прийняті з урахуванням позицій постійних депутатських комісій.

Найбільша кількість рішень, що розглядалися на сесіях – земельні питання, питання архітектури, питання фінансового характеру,  житлово-комунальні питання , питання розвитку економіки, соціального захисту жителів нашого міста. Це також питання соціально-гуманітарноі сфери міста.

Про активність депутатського корпусу свідчить і стан відвідування засідань сесій та участі в їх роботі. В середньому, на кожній сесії були присутні 26 депутатів з 34.

Сесії були організовані та проведені у відповідності до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  та Регламенту Подільської   міської ради.  Прийняті на сесіях рішення та документи  упорядковані належним чином.

З метою забезпечення відкритості та прозорості міської ради, виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» на  офіційному сайті Подільської міської ради знаходяться всі рішення міської ради.                                                      За 20 днів до пленарного засідання, на сайті міської ради  офіційно оприлюднювалися проекти рішень, оголошення стосовно дати, часу та місця проведення засідань сесії,  розпорядження міського голови стосовно скликання сесії. Таким чином, члени громади міста мали змогу ознайомитися з проектами рішень, Програм, Положень, регуляторних  актів та надати свої пропозиції чи зауваження.

Після їх прийняття на сесії, рішення розміщуються на інтернет-сторінці міської ради, а окремі -опубліковуються в засобах масової інформації (за потребою). Також , у визначенні чинним законодавством терміни,  оприлюднюються  тексти прийнятих рішень результати поіменного голосування депутатів міської ради,  протоколи пленарних засідань сесій міської ради.

Після кожної сесії забезпечено своєчасне доведення рішень міської ради до виконавців, голів постійних комісій, також копії рішень надаються фізичним та юридичним особам, згідно звернень. За виконанням рішень здійснюється постійний контроль.
На сесіях міської ради розглядалися депутатські запити та звернення, з яких приймалися відповідні рішення.

Важливим напрямком у роботі міської ради є прийняття міських програм.

Програми дають можливість розробити заходи для вирішення економічних, соціальних, житлово-комунальних та інших проблем, прогнозувати роботу на майбутнє.  На сесіях розглядалися питання про хід виконання Програм, прийнятих міською радою сьомого скликання, всі програми були виконані та профінансовані в повному обсязі.                                                                                                            Протягом 2019 року депутатським корпусом було  внесено 27 змін та доповнень до   діючих міських програм та затверджено 12 нових програм.

Як вимагає Закон України «Про доступ до публічної інформації» та Регламент Подільської міської ради, за звітний період усі засідання сесій міської ради проводилися відкрито та гласно. Було забезпечено право кожного громадянина бути присутнім на засіданнях.

Гласність засідань сесій забезпечувалася шляхом надання можливості проведення у залі -фото, -відео, звукозапису,   а також  через роботу ТК “Подільське ефірне телебачення”, висвітлення матеріалів роботи Ради у місцевих засобах масової інформації, в тому числі, електронних та друкованих. Телекомпанія “ Подільське ефірне телебачення” підготувала та оприлюднила понад 80 сюжетів.

  Робота депутатів у виборчих округах.

Особливу увагу депутати  міської ради приділяють зустрічам з громадянами.  Забезпечено особистий прийом  виборців депутатами міської ради згідно затвердженого графіка.  Кожний з депутатів має графік та визначене місце для прийому, інформація про це оприлюднена на офіційному сайті Подільської міської ради, поряд з іншою інформацією (персональні дані, телефон, електронна адреса). Такі ж  відомості розміщені на стенді в приміщенні виконавчого комітету міської ради. Протягом року до депутатів міської ради звернулося чимало громадян міста. Постійно проводилася робота щодо вирішення проблемних  питань подільчан.

За результатами зустрічей, депутати подавали звернення до виконавчих органів міської ради. Цілий ряд потреб громади були задоволені у 2019 році, на 2020 рік заплановані заходи щодо позитивного реагування на інші звернення. При цьому ці питання знаходяться на постійному контролі з боку міського голови та депутатського корпусу.

Протягом року здійснювався облік активності депутатського корпусу міської ради, проводився аналіз відвідувань депутатами засідань постійних комісій та сесій.
Заплановані питання Плану роботи міської ради на 2019 рік, в основному, виконано.

Діяльність секретаря міської ради регламентується частиною 2 статті 42, статтею 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Подільської міської ради Одеської області VII скликання.   
Будучи на посаді секретаря,  відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та функціональних обов’язків відповідаю за:
- організацію підготовки сесій міської ради, питань, що вносяться на розгляд ради;

- оприлюднення проектів та рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до   публічної інформації», своєчасне доведення рішень міської ради до виконавців і населення;

- підготовку на розгляд міської ради питань щодо Регламенту ради;

- координацію діяльності постійних та інших комісій міської ради, надання їм доручень,      сприяння організації виконання їх рекомендацій;

- сприяння депутатам міської ради у здійсненні їх повноважень;

- організацію навчання депутатів міської ради;

- вирішення за дорученням міського голови інших питань, що повʼязані з діяльністю ради та ії органів.

Робота зі зверненнями та проблемами громадян.

 Згідно п.10 ч.3 ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  мною систематично проводиться прийом громадян.

У 2019 році, відповідно до графіка , я (що четверга) проводила прийом громадян міста з різних питань, надаючи консультативну та практичну допомогу. Мною було проведено 50 особистих прийомів, на яких прийнято 55 громадян.  Також на територіальному виборчому окрузі провела 4 виїзних прийоми . У період моїх повноважень, до мене, як секретаря міської ради, надійшло 102 звернення від громадян та організацій з різного роду проханнями та зверненнями.   З них 89– вирішено позитивно, 7 – задоволено частково, 4 – вживаються заходи, 2 – відмовлено у задоволенні.

Протягом звітного року постійно спілкувалася з виборцями. Вважаю, що живе спілкування – це важлива комунікація між владою і громадою.

Отже, крім особистих прийомів за визначеним графіком, я, як секретар міської ради, спілкуюся з громадянами на зборах, мітингах, різних заходах тощо, внаслідок чого отримую звернення в усній формі, на які обов’язково реагую.

Найчастіше мешканці міста звертались до мене з питань соціального захисту  , роботи житлово- комунального господарства , земельних відносин тощо.                          Спільно з депутатами та представниками громадських організацій приймала участь у виїздах до заявників, тому що для мене найважливіше- знайти порозуміння з людьми, які до мене звертаються.                         

Крім повноважень секретаря міської ради, я одночасно виконую повноваження депутата 21-го виборчого округу м. Подільськ. Проводжу зустрічі зі своїми виборцями. Постійно проводжу прийом громадян міста з різних питань, надаючи консультативну та практичну допомогу.

Вважаю, що  робота депутата на окрузі - це повсякденна, щогодинна робота, адже в багатьох випадках тільки депутат може донести до влади найбільш гострі проблеми округу та домагатися їх вирішення.В силу своїх можливостей, я намагалася вирішувати  проблемні питання виборців.

Згідно моіх  клопотань та сприянь  було  проведено:

Капітальний ремонт проїзної частини  вул. Партизанська від ж/б №25 до вул. Ватутіна;

Капітальний ремонт проїзної частини  вул. Патріотів  від вул.Подільська до  вул.Піщана;

Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Каштанова;

Поточний ремонт тротуару по вул. Ватутіна від вул. Каштанова  до ДНЗ №10;

Ремонт тротуару по вул.Короленка від вул. Подільська до вул. Бірзульська;

Поточний ремонт з’їзду з вул. Подільська до вул. Патріотів;

Поточний ремонт з’їзду від пров. Єдності на дитячий майданчик;

Поточний ремонт прилеглої території Державного навчального закладу ” Подільський професійний ліцей”;

На жаль, не вирішилося питання облаштування зупинки громадського транспорту на перехресті вул. Подільська- вул. Західна.

Через Координаційну раду була надана матеріальна допомога з місцевого бюджету 4 малозабезпеченим та хворим особам.

   У своїй роботі керуюся Конституцією України, Законами України і що , не менш важливо, людською взаємоповагою.

Хочу всіх запевнити, що і надалі в  своїй діяльності, спільно з депутатами  Подільської міської ради, буду активно приділяти увагу найскладнішим проблемам сьогодення, втілювати в життя поставлені переді мною завдання, прислухатися до побажань кожного мешканця міста та прикладу всіх зусиль до їх вирішення.

Загалом можу констатувати, що рік 2019 був не простим, але одночасно і

результативним. Думаю, що рік 2020 буде не менш результативним щодо виконання запланованих заходів.

Ще раз хочу висловити слова щирої подяки  депутатському корпусу, за те що для більшості депутатів міської ради головним у роботі є - стабільність, реальні кроки з подальшим вирішенням проблемних питань міста, усім хто доклав своїх зусиль для  злагодженої роботи міської ради на благо міської громади.

Попереду багато задумів та планів і їх втілення в життя залежить від нашої колективної та злагодженої співпраці.

 

З повагою,

         Секретар Подільської міської ради           Г. Волошина 

Перегляди: 568